Unicorn College od září nabídne kombinované studium

Unicorn College od září nabídne kombinované studium

Soukromá vysoká škola Unicorn College nabídne v nadcházejícím školním roce nově možnost kombinovaného studia. „Kombinovaný studijní program umožní studovat i lidem, kteří již pracují
a chtějí si rozšiřovat kvalifikaci," říká ředitel Unicorn College Marek Beránek. Akreditaci od ministerstva školství získala škola na začátku léta.

Stejně jako při denním studiu, nabídne kombinovaný program tři studijní obory: Management ICT projektů, Informační technologie a Ekonomika a management. Výuka se bude soustředit na pátek odpoledne, kdy budou probíhat například jazykové kurzy, a jednou za 14 dní pak na celou sobotu. Zkoušky a hodnocení budou stejné jako u denního studia. V rámci kombinovaného studia škola nabídne i individuální studijní plán pro nadané časově vytížené zájemce. Školné bude rovněž ve stejné výši jako u denního studia, tedy 30 000 korun za semestr.

V budoucnu chce Unicorn College nabídnout, vedle tříletého bakalářského, i magisterské studium. „Zahájili jsme přípravu žádosti o akreditaci a věříme, že se nám ji podaří získat ještě předtím, než první studenti ukončí bakalářské studium, abychom jim mohli umožnit plynule pokračovat," dodává Beránek.

Unicorn College přijala první studenty v minulém školním roce. Škola klade důraz na praktickou výchovu mladých specialistů s kombinovanými znalostmi IT a ekonomie. Vedle softwarové společnosti UNICORN spolupracuje s dalšími partnery, kterými jsou Siemens, Microsoft, IBM, Burza cenných papírů Praha nebo Komerční banka.

O Unicorn College

Unicorn College nabízí tříleté bakalářské studium v prezenční a v kombinované formě v oborech: Management ICT projektů, Informační technologie a Ekonomika a management.

Cílem vysoké školy je poskytnout studentům aktivní schopnost využít získané vědomosti tam, kde je to vyžadováno, a rovněž tyto znalosti obohatit o reálné zkušenosti. Vysoká škola cíleně vychovává informatiky s ekonomickým myšlením, a nebo naopak ekonomy/manažery s velmi dobrou znalostí informatiky.

Bližší informace o vysoké škole naleznete na adrese http://www.unicorncollege.cz/.
 

Témata článku: Vytížení, Unicorn, Znalost, Cenná koruna, První zájemce

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje