Umax uvádí nový multimediální WiFi přehrávač IAMM NTD38

Umax uvádí nový multimediální WiFi přehrávač IAMM NTD38

UMAX uvádí na český trh další multimediální síťový přehrávač IAMM NTD38, který je nástupcem populárního IAMM NTD37. Fanoušky kvalitní zábavy a vysokého rozlišení potěší perfektní obrazová i zvuková kvalita, skvělá konektivita, jednoduché ovládání a široká podpora multimediálních formátů včetně oblíbené Matrošky.Novinkou proti předchozímu modelu je kromě zcela nového designu použití HDMI konektoru (až 1080p) a také vestavěný 2“ TFT displej pro snadnou navigaci bez nutnosti připojené televize.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

IAMM NTD38 lze snadno zabudovat do domácí sítě. K tomu lze použít buď kabel (Ethernet 10/100) nebo bezdrátový WiFI adaptér (802.11B/G). Použitá NDAS technologie umožní pracovat s daty přímo po síti bez nutnosti přenášení přehrávače. Navíc je možné přehrávat video, fotky i hudbu přímo se sdílených adresářů na lokálních počítačích nebo dalších síťových zařízeních jako jsou např. NAS servery.

Jedním z nejdůležitějších parametrů přehrávače je schopnost přehrát většinu video formátů a kodeků. V tomto ohledu je IAMM NTD38 nekompromisní, zvládá s přehledem video kodeky MPEG 1/2/4, DivX, Xvid, WMV9, WMV9HD, H264, HD soubory (TS,TP,TRP) i formáty .MKV, .WMV, .AVI, .ISO, .IFO, .VOB, .MPG, .ASF, .DAT. Potíže mu nedělají ani audio formáty jako MP3, WMA, AAC, OGG, PCM, AC3, apod.Samozřejmostí je podpora českých titulků (CP 1250) v textových formátech SRT, SMI, SUB.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Díky nadprůměrné konektivitě připojíte IAMM ke všem typům televizí a projektorů (S-Video, kompozitní, komponentní, HDMI výstup). Vestavěné 2 x USB Host rohraní a e-Sata port dovolí připojit externí disk, DVD mechaniku nebo USB Flash disk. Analogový i digitální audio výstup umožní vychutnat si zvuk nejen ve stereu, ale také v 5.1 prostorové kvalitě po připojení externího receiveru.

Model IAMM NTD38 bez pevného disku je k dostání za 5.990 Kč včetně DPH. Verze s předinstalovaným 750 GB SATA II diskem stojí 8490 Kč. Ve výbavě naleznete dálkové ovládání, CD s ovladači NDAS, AC adapter, A/V kabel, USB kabel a WiFianténu.

Témata článku: Video, Receiver, Audio kabely, Síťové kabely, Xvid, AC Adapter

2 komentáře

Nejnovější komentáře

  • Jandik 13. 6. 2008 18:11:00
    Ty tomu koukám hodně rozumíš. Raději se neztrapňuj svými blbými úvahami.
  • Majklick 12. 6. 2008 7:02:57
    masina je to pekna a dobre vyuzitelna,to teda jo.Ale mit doma dalsi...
Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky