UMAX představuje QNAP TS 509 Pro Turbo NAS server

UMAX představuje QNAP TS 509 Pro Turbo NAS server

Umax ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, Inc. uvádí na trh nový NAS server TS-509 Pro na pět disků určený malým kancelářím a firmám. NAS server TS-509 dosahuje vynikajících výsledků v business aplikacích a v souběžném přístupu k datům díky použití procesoru Intel Celeron 1.6GHz a 1GB DDRII paměti. Operační systém Linux a aplikace NAS serveru jsou umístěny na flash DOM díky čemu je zajištěna vyšší stabilita. Dva Gigabit LAN porty mohou být nastaveny jako Failover, Load balancing nebo mohou pracovat s dvěma odlišnými podsítěmi, což vysoce rozšiřuje možnosti nasazení ve firmách. Díky všestranným serverovým funkcím, nejlepší možnou RAID ochranou dat a hot swappable systémem výměny disků nabízí TS-509 Pro business zákazníkům okamžitý přístup k datům a jejich sdílení, chráněný mass storage a bohaté serverové funkce, to vše za nízkou pořizovací cenu.

Klepněte pro větší obrázek

TS-509 Pro Turbo NAS je navržen pro firemní zákazníky, kteří vyžadují NAS server s velkým výkonem, kapacitou, s množstvím funkcí a dobrým ovládáním. RAID ochrana dovoluje firmám ochránit cenná data a zvyšuje ochranu při sdílení dat přes síť. TS-509 je ideálním řešením pro business zákazníky.

Panel LCD s funkcí Touch-N-Go dovoluje nastavit diskové pole RAID bez nutnosti použít počítač, zobrazuje systémové informace a umožňuje základní nastavení serveru. Funkce časovaného vypnutí a zapnutí a Wake on LAN funkce umožňuje IT administrátorům flexibilně sledovat a řídit dobu, po kterou je NAS server zapnut a vzdáleně ho zapínat po síti. Funkce S.M.A.R.T. pevného disku (Self-Monitoring Analysis and Reporting Technology) a obsáhlý systém logování pomáhá k lepšímu monitoringu systému.

TS-509 Pro je vybaven unikátními funkcemi Online RAID Capacity Expansion a Online RAID Level Migration, které dovolují firemním zákazníkům jednoduše vyřešit problémy s rychle rostoucím objemem dat. Online RAID Capacity Expansion dovoluje začít používat server s cenově výhodnou sestavou disků a v budoucnu je jednoduše vyměnit za disky s vyšší kapacitou bez ztráty dat. Online RAID Level Migration umožňuje začít používat server s jedním diskem a později přidat vice a změnit typ RAID pole pro zvýšení ochrany.

TS-509 Pro poskytuje mnoho serverových funkcí, například File server, FTP server, printer server (maximálně 3 tiskárny), DDNS, Web server se zabudovaným phpMyAdmin, Joomla, MySQL/ SQLite, editovatelné php.ini, MySQL server, UPnP/DLNA media streaming (zabudovaný TwonkyMedia server), iTunes server pro sdílení hudby, HTTP/FTP/Bittorrent download server a další. Všechny tyto funkce mohou používat uživatelé napříč operačními systémy Linux, UNIX, Mac a Windows. Ke zvýšení ochrany dat se může využít šifrované vzdálené replikace dat a zálohy dat na externí média. Bezpečný přístup k serveru a datům zajišťuje FTP server s SSL/TLS kódováním, SSH přihlašováním a SSL přihlašováním přes internetový prohlížeč. TS-509 Pro je ideální řešení pro uchování dat v malých kancelářích a firmách. 

Váš názor Další článek: Operační systém ReactOS: Windows bez Windows, navíc zdarma

Témata článku: Reporting, Okamžité vypnutí, Qnap, NAS Server, Firemní data, Malý objem, Wake, Self, Mass, Raid, Monitoring, DLNA, Přihlašování, Funkce

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší