UMAX představuje nový model MP3 přehrávače Umax Izzy

Dnešní den je dnem uvedení MP3 přehrávače Umax Izzy na český a slovenský trh. Izzy přichází zacelit díru v nejlevnějším segmentu MP3 přehrávačů. Ale rozhodně není laciným zbožím. Nabízí všeobecně nejžádanější funkce MP3 přehrávače: možnost záznamu souborů na interní paměť, FM rádio s dvaceti předvolbami, možnost nahrávání z rádia, diktafon, interní mikrofon a podporu Mass storage, díky které není zapotřebí instalovat ovladače (s výjimkou Windows 98).
UMAX představuje nový model MP3 přehrávače Umax Izzy

Jak již bylo zmíněno výše, Izzy je velmi jednoduchým a přehledným přehrávačem. Na cestách se uživatel obejde bez USB kabelu, protože USB je přímo součástí přístroje a je důmyslně ukryto pod šasi přístroje. V balení zákazník najde kompletní český manuál, ve kterém se dočte o všech funkcích a vlastnostech přehrávače Izzy. Umax Izzy podporuje české znaky v názvech skladeb, takže ani české písně nebudou zobrazeny ve stylu „rozsypaný čaj“.

Červenočerné barevné provedení by mělo oslovit především mladší a sportovně založené příznivce hudby. Izzyho je možné zavěsit na krk pomocí speciálního úchytu, zatímco přívodní šňůra sluchátek je opatřena karabinkou právě pro jednoduché zavěšení. Součástí balení je mikrotužková (AAA) baterie, ze které je Izzy napájen. Délka přehrávání je až 10 hodin.

Mezi doplňkové funkce patří zajisté ekvalizér. Uživatel může volit mezi sedmi přednastavenými hodnotami (classic, jazz, rock, dbb, soft, natural, pop). Lze volit také mezi několika režimy přehrávání. (opakování jedné skladby, složky atd.)

Bližší popis Umax Izzy, včetně přesných technických specifikací, naleznete v přiloženém PDF souboru nebo na http://www.umax.cz.

Fotografie nového mp3 přehrávače Umax Izzy naleznete zde: ftp://ftp.skenery.cz/pub/mp3/Izzy

Cena Umax Izzy:  1 290 Kč s DPH

Váš názor | Nové skiny pro Seznam E-mail jsou na světě

Témata článku: Windows, Aaa, Natural, Barevné provedení, Classic, Rocky, Jazz, Přesná hodnota, Rock, Technická specifikace, Jednoduchá cesta

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší