Umax představuje nové digitální fotoaparáty s rozlišením 3.3 megapixely – AstraPix 630, AstraPix 670

Umax Czech a.s. rozšiřuje svoji nabídku digitálních fotoaparátů o atraktivní třímegové kompakty střední třídy AstraPix 630 a AstraPix 670.
Umax představuje nové digitální fotoaparáty s rozlišením 3.3 megapixely – AstraPix 630, AstraPix 670

UMAX - tradiční dodavatel notebooků, skenerů, digitálních fotoaparátů a zařízení pro digitalizaci obrazu rozšiřuje svoji nabídku o dva nové digitální fotoaparáty střední třídy – AstraPix 630 a AstraPix 670.

 

UMAX AstraPix 630 v líbivém stříbrném provedení s rozlišením 3.3 megapixely je typickým zástupcem střední třídy. Kvalitní objektiv s automatickým ostřením umožňuje focení v rozsahu vzdáleností od 20 cm do nekonečna a poskytuje vždy perfektně ostré a bohatě prokreslené snímky. Vestavěný TTL blesk s řízením intenzity záblesku můžete přepínat do režimů auto, fill-in, vypnuto nebo redukce červených očí. Televizní výstup výborně poslouží při prohlížení snímků s přáteli. Ozvučený videozáznam není časově omezen, natáčet můžete dokud máte volné místo v paměti. Interní paměť 16 MB, do které je možné uložit 12 až 200 snímků, je možné rozšiřovat pomocí SD nebo MMC karet. AstraPix 630 má také zabudovanou podporu přímého tisku na tiskárnách kompatibilních s protokoly DPOF nebo PIM.

 

UMAX AstraPix 670 disponuje rozlišením 3.3 megapixely a kvalitním trojnásobným optickým zoomem. Černo-stříbrné pouzdro je ztvárněno v retro stylu. Objektiv s AF ostřením umožňuje focení v rozsahu vzdáleností od 50 cm až nekonečno, v super makro režimu dokonce již od vzdálenosti 1 cm od objektivu. Optický zoom se svým rozsahem ohniskových vzdáleností výborně hodí pro focení v interiéru, portrétování a na mnoho dalších motivů. Citlivost snímače je možné přepínat v rozsahu 100, 200 nebo 400 ISO. Pro noční snímky je k dispozici dlouhý čas závěrky v rozsahu 1, 2, 4 nebo 8 vteřin. Interní paměť 16 MB je možné rozšířit prostřednictvím SD nebo MMC karet. AstraPix 670 má podporu přímého tisku na tiskárnách kompatibilních s protokoly DPOF nebo PIM.

 

Oba přístroje jsou dodávány s pouzdrem, řemínkem, CD s českým programem pro úpravy fotografií a videostřižnou v angličtině, USB kabelem, video kabelem, bateriemi, kupónem pro zpracování 10 fotografií zdarma a záručním listem. Alternativně nabízené verze PowerPack jsou za nízký příplatek obohaceny o značkovou nabíječku a 4 akumulátory.

 

Uvedené fotoaparáty spojuje velmi atraktivní cena. UMAX AstraPix 630 lze zakoupit za 6.990,- Kč, AstraPix 670 pořídíte za 8.490,- Kč včetně DPH. Záruční doba u obou modelů činí 2 roky.

           

Kontaktní informace:

 

Ivan Trachta – produktový manažer

ivan.trachta@umax.cz

Tel.: 284 000 134

 

Ing. Zuzana Štreitová – marketingový manažer

zuzana.streitova@umax.cz

Tel.: 284 000 136

Váš názor Další článek: Podnikoví uživatelé již mají své zastoupení

Témata článku: Video, Powerpack, Zuzana, Střední vzdálenost, Ozvučené video, Megapixel


Určitě si přečtěte

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 67

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 59

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

** Za neúspěchem Microsoftu v mobilech stojí i Windows 8 ** Microsoft pozdě naskočil do rozjetého vlaku ** Uživatelé neměli zásadní důvody, proč přejít

Karel Kilián | 138

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 56


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky