Ultrabook Fujitsu LIFEBOOK míří do podnikové sféry

Ultrabook Fujitsu LIFEBOOK míří do podnikové sféry

Dnes představený Ultrabook™ Fujitsu LIFEBOOK U772 je od základů navržený pro firemní profesionály a míří tak do podnikové sféry. Nové ultrabooky Fujitsu v sobě bez kompromisů spojují vysokou užitnou hodnotu, nejnovější výpočetní technologie a výkon a možnosti připojení pro každodenní mobilní práci – to vše ve stylovém a atraktivním provedení.

Společnost Fujitsu je prvním výrobcem, který začal dodávat novou generaci ultrabooků se standardními parametry podnikové třídy, jako je například technologie Intel® vPro™, která poskytuje rozšířené možnosti správy a zabezpečení. Profesionálům navíc dopřává pocit bezpečí díky komponentám a funkcím, jako jsou snímače otisků prstů a disky SSD s plným šifrováním (FDE).

Skutečný firemní ultrabook

Díky ucelené sadě funkcí správy a zabezpečení nový špičkový ultrabook Fujitsu LIFEBOOK U772 zaujme zaměstnance, kteří si nyní v souladu s nastupujícím trendem vlastních zařízení (BYOD) mohou vybrat svůj počítač.

LIFEBOOK U772 v sobě spojuje vlastnosti charakteristické pro tablet – přenositelnost a možnost téměř okamžitého uvedení do provozu – s výkonem a použitelností tradičního notebooku. Poskytuje tak uživatelům to nejlepší z obou světů spolu s pohodlím, které nabízí další prvenství společnosti Fujitsu: volitelný replikátor portů umožňující snadné dokování a připojení k firemní síti a různým periferiím.

14" LIFEBOOK U772 navazuje na dlouhou tradici ultrapřenosných zařízení Fujitsu určených pro profesionály, na jejímž počátku stála v roce 2006 řada zařízení Q s hmotností nižší než 1 kg. LIFEBOOK U772 s tloušťkou menší než 16 mm a hmotností nižší než 1,4 kg se dodává v červeném nebo stříbrném provedení s displejem bez rámečku. LIFEBOOK U772 je zabezpečen pomocí technologie Zdokonalená ochrana proti krádeži využívající funkce Intel® Anti-Theft a Absolute Computrace®, které umožňují vzdálené určení polohy ztraceného nebo odcizeného zařízení a vzdálené zkopírování nebo odstranění dat uložených v zařízení.

LIFEBOOK U772 je pro firemní uživatele ideálním společníkem na cesty. Tenké provedení a nízkou hmotnost doplňuje možnost celodenní práce mimo kancelář i při dlouhých dálkových letech díky prodloužené výdrži na baterie.

LIFEBOOK U772 také volitelně nabízí vestavěná rozhraní 3G/UMTS nebo 4G/LTE, která zajišťují mobilní připojení mimo dosah přístupových bodů Wi-Fi, a pevné tělo z hořčíkové slitiny, které snadno odolá každodenním nárazům při nošení v brašně nebo batohu. Díky funkci trvale dostupného nabíjení z portu USB pak již není nutné ponechávat ultrabook Fujitsu zapnutý přes noc jen proto, aby se dobily baterie připojených mobilních zařízení, například smartphonu. Dobíjení z portů USB je možné, dokonce i když je notebook vypnutý nebo v úsporném režimu.

Ultrabook pro zákazníky, kterým velmi záleží na ceně

Společnost Fujitsu také představila ekonomicky výhodný 13,3" ultrabook LIFEBOOK UH572 určený pro zákazníky, kterým velmi záleží na ceně. LIFEBOOK UH572 s pevným a lehkým hliníkovým tělem v červené nebo stříbrné barvě je snadno dostupný u našich partnerů. Jedná se o ultrabook vyšší třídy s vysokou užitnou hodnotou.

LIFEBOOK UH572 nešetří jen vaši peněženku, ale i vaše síly, protože váží pouze 1,6 kg. Mezi jeho standardní parametry patří antireflexní displej pro ergonomickou práci, volitelná podpora rozhraní 3G/UMTS a Zdokonalená ochrana proti krádeži.

Ceny a dostupnost

Oba nové modely ultrabooků Fujitsu jsou k dispozici k okamžitému objednání. Ceny ultrabooků LIFEBOOK U772 začínají na 31.750,- Kč bez DPH, LIFEBOOK UH572 pak lze pořídit již od 21.280,- Kč bez DPH. Ceny a specifikace zařízení se mohou v různých zemích lišit.

Další článek: Acer představil all-in-one počítač s 64 dotykovými body

Témata článku: Tradiční režim, Pevné tělo, Tradiční uložení, Dobíjení, Hořčíkové tělo, Tenké tělo, Vysoká hodnota, Vysoký dosah, Ultrabook, Podniková funkce, Dostupná baterie, Vysoká třída, Vysoké zabezpečení, Podnikový notebook, Stříbrné tělo, Hmotnost, Okamžité vypnutí, Notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor