UlovDomov.cz se po roce existence zařadil mezi nejúspěšnější české realitní portály

UlovDomov.cz se po roce existence zařadil mezi nejúspěšnější české realitní portály

UlovDomov.cz, unikátní internetový portál zaměřený výhradně na pronájmy bytů a spolubydlení, slaví své první narozeniny. Takto krátká doba existence stačila společnosti UlovDomov.cz, aby se zejména díky rozsáhlé nabídce pronájmů, portfoliu unikátních služeb a schopnosti zaujmout více než desetinu české populace zařadila mezi nejúspěšnější české realitní portály a upevnila si tak svou pozici na českém realitním trhu.

Přesně před rokem se Tomáš Brychta a Martin Březina, zakladatelé úspěšného start-upu ChlapskaZasilka.cz, rozhodli zúročit svůj několikaletý průzkum realitního trhu a veřejnosti představili svůj další projekt Ulovdomov.cz, který pomáhá nájemcům nalézt jejich vysněné bydlení. O tom, že se vydali správným směrem, svědčí velký zájem o portál ze strany veřejnosti. Měsíčně ho navštíví přes 300 tisíc unikátních uživatelů a více než tisíc uživatelů se na portál každý týden také zaregistruje.

„UlovDomov.cz jsme vytvořili jako reakci na současnou internetovou nabídku českých realitních portálů, která je pro většinu potenciálních zájemců často nepřehledná a z hlediska informací také nepříliš obsáhlá. Založili jsme proto portál, který díky spolupráci s více než 500 realitními agenturami vytváří nejkomplexnější nabídku pronájmu bytů na trhu. Vše jsme navíc doplnili o kompletní informace týkající se pronajímaných nemovitostí a zabalili do moderního, jednoduchého a uživatelsky přehledného rozhraní,“ řekl Tomáš Brychta, jednatel společnosti UlovDomov.cz.

Zájem o prověřování nájemců a pronajímatelů je vysoký

Trvale rostoucí zájem o služby UlovDomov.cz přispívá k dalšímu rychlému rozvoji portálu. V průběhu loňského roku byla základní nabídka rozšířena o řadu zajímavých doplňkových služeb, jako je například generátor smluv, prověřování potenciálních nájemců/pronajímatelů či služba Ideální nájemce.

Jednou z nejžádanějších doplňkových služeb společnosti UlovDomov.cz je prověřování potenciálních nájemců či pronajímatelů z veřejně dostupných zdrojů, jako je např. Centrální evidence exekucí, Insolvenční rejstřík či seznam osob hledaných Policií ČR. Během několika vteřin lze odhalit, zda je prověřovaná osoba důvěryhodná či nikoli. Zájem o tuto službu je vysoký, dosud bylo prověřeno více než 8 200 osob a každá šestá z nich byla označena jako riziková.

UlovDomov.cz je ideálním nájemcem každého pronajímatele

Společnost UlovDomov.cz v druhé polovině loňského roku spustila také službu Ideální nájemce, která zajišťuje pronajímatelům komplexní servis spojený s pronájmem jejich nemovitosti, včetně převzetí všech rizik s tím spojených. Společnost tak reaguje na fakt, kdy více než dvě třetiny všech pronajímatelů nemovitostí mají špatné zkušenosti s nesolidními nájemníky, kteří řádně neplatí nájem a o pronajaté nemovitosti se nestarají, v horších případech je i ničí.

Služba Ideální nájemce nejen prověří potenciálního nájemce a postará se o vše potřebné, ale zároveň pronajímateli garantuje pravidelnou platbu nájmu, a to bez ohledu na obsazenost bytu. Služba je prozatím poskytována v Brně a jeho nejbližším okolí, díky trvale rostoucímu zájmu ze strany pronajímatelů se ovšem letos v létě rozšíří také do hlavního města Prahy.

Grafické studio rozdává firemní loga zdarma pod svobodnou licencí

Témata článku: Nájem, Nemovitost, Pronájem, Byte, Nejbližší okolí

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší