Ulehčete si život na cestách se skutečně mobilním kapesním projektorem 3M MPro150

Maximální mobilita, interní paměť, baterie, podpora mnoha typů souborů a napojení na většinu počítačů a video zařízení

Společnost 3M uvádí na český trh nový kapesní projektor s rozměry většího mobilního telefonu, s váhou jen 160 gramů, rozlišením 640 x 480 bodů, svítivostí 15 lumenů, stereo reproduktory a dvěma hodinami provozu na baterie. Přístroj lze díky interní paměti 1 GB a široké podpoře formátů vozit na prezentace bez nutnosti přítomnosti počítače a kabeláže, se vším podstatným si MPro150 umí poradit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jelikož konstruktéři pamatovali při návrhu především na cestující profesionály, je součástí MPro150 i vnitřní paměť 1 GB, slot na micro-SD karty (2 GB micro-SD karta je součástí balení) a USB vstup (včetně možnosti připojení jako externí disk) pro přenos souborů z notebooku či netbooku. Prezentace a digitální obsah lze tak snadno nahrát do samotného projektoru. MPro150 podporuje aplikace Microsoft Office (např. Word, PowerPoint a Excel), PDF, obrázky BMP, JPG, video AMR, MPEG4, H.264 a audio AAC a MP3. Přístroj umožňuje promítat obraz s úhlopříčkou do 50 palců (až 127cm) v nativním rozlišení 640 x 480 pixelů (max. 1 280 x 800 pixelů) a jasem 15 lumenů. To vše při výdrži 2 hodiny provozu na baterie. Projektor má zabudovaný MP3 přehrávač a 3,5 mm audio konektor pro připojení sluchátek, nebo výkonnějších externích reproduktorů. Dva integrované stereo reproduktory mají každý výkon 0,5 wattu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Z dalších vymožeností stojí za zmínku napevno připojený sklopný stojánek, stativ a řada propojovacích kabelů, díky kterým lze MPro150 pohotově použít takříkajíc „ihned po vybalení”, spolu s širokou nabídkou dnes těch nejpopulárnějších zařízení s obrazovými výstupy. Dokoupit lze adaptér pro Apple, komponentní video kabel a napáječ do auta.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

„Projektor MPro150 dá například obchodnímu manažerovi do kapsy celou řadu prezentačních pomůcek,“ říká Jan Mašek, supervizor divize 3M projekčních systémů. „Obchodní zástupci, designéři, grafici a další již nepotřebují přibalit zvláštní notebook či projektor, a tak se jim bude cestovat poněkud snáze. Je to skvělá věc pro použití jak na cestách, tak také v soukromí doma.”

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Lehký MPro150 se pyšní opravdu kapesními mírami 130 x 60 x 24mm a váží pouhých 160 gramů. Od dnešního dne je možné si MPro150 zakoupit v internetovém obchodě Alza.cz za 9 850 Kč včetně DPH.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Technické specifikace MPro150:

3M MPro150 lze snadno a rychle propojit téměř se všemi počítači nebo video zařízeními.

Kompatibilní s:

  • iPhony & chytrými mobilními telefony
  • iPody & digitálními media přehrávači
  • Digitálními fotoaparáty a videokamerami
  • Notebooky, netbooky, počítači, ultra mobilními počítači PDA
  • Notebooky i počítači Mac
  • Herními konzolami např. PS3, Nintendo Wii

Přenos souborů (pouze MPro150)

Tabulka specifikací:

 Klepněte pro větší obrázek

Další článek: Nejlepší program pro obnovu ztracených dat

Témata článku: Stativy, Chytrý reproduktor, Micro SD, Audio kabely, Chytrá hodina, Wii U, Chytrá váha, Nativní přenos, Lumen, Prezentační video, Nintendo Wii, Audio video propojovací kabel, Nintendo wii herní konzole, PS3, Kapesní herní konzole, Sluchátka iphone, Obchodní váhy

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší