Ukládejte, přenášejte a sdílejte data s paměťovými kartami Verbatim

Ukládejte, přenášejte a sdílejte data s paměťovými kartami Verbatim

Nové SDHC flash karty třídy 10 od Verbatimu garantují minimální přenosovou rychlost 10 MB/s. Díky vysoké rychlosti zápisu a velké kapacitě jsou karty Verbatim SDHC ideální pro použití v digitálních fotoaparátech a videokamerách, ale i v dalších zařízeních podporujících formát SDHC, jako jsou mobilní telefony, GPS navigace, PDA a MP3 přehrávače. SDHC karty jsou dostupné ve standardním a mikro formátu s kapacitou od 4 do 32 GB (SDHC), resp. do 16 GB (microSDHC). K dostání jsou v obchodech za doporučené ceny 231 Kč (SDHC 4 GB), 349 Kč (SDHC 8 GB), 705 Kč (SDHC 16 GB), 1 274 Kč (SDHC 32 GB), 196 Kč (microSDHC 4 GB), 356 Kč (microSDHC 8 GB) a 606 Kč (microSDHC 16 GB).

• Minimální přenosová rychlost při čtení/zápisu 10 MB/s
• Kapacita od 4 GB do 32 GB (SDHC), resp. do 16 GB (microSDHC)
• Dostupné ve standardním a mikro formátu

Klepněte pro větší obrázekSDHC karty jsou navržené pro použití zejména v digitálních fotoaparátech, přenosných hudebních přehrávačích, videokamerách, chytrých telefonech a počítačích. Rostoucí oblíbenost záznamu videa a fotografií vysokého rozlišení a mobilních aplikací vyžaduje nejen větší úložný prostor, ale i rychlejší datové přenosy. Proto SDHC karty třídy 10 garantují minimální přenosovou rychlost 10 MB/s, skutečná rychlost však může být ještě vyšší. Použitý souborový systém FAT32 uspokojí kapacitní požadavky a zároveň se skvěle hodí pro záznam kvalitního videa. Karty Verbatim SDHC jsou plně kompatibilní s veškerými SD standardy. Funkce chráněného zápisu zabraňuje nechtěnému smazání dat. SDHC karty mají stejný fyzický formát jako SD karty, nelze je však použít v hostitelském systému SD, který nepodporuje SDA specifikaci verze 2.0.

Mikro SDHC karty pro mobilní telefony

MicroSDHC je v současnosti nejmenší dostupný formát paměťových karet, který je navržen pro použití zejména v mobilních telefonech. Tato malá paměťová karta spotřebuje velmi málo energie, a proto uchovává dlouhou životnost baterie vašeho mobilního telefonu. Využití nalezne rovněž v GPS navigacích, MP3 přehrávačích, digitálních fotoaparátech a PDA. Paměťová karta Verbatim microSDHC je kompatibilní s kterýmkoli zařízením vybaveným SDHC slotem, pokud ji vložíme do SD adaptéru.

„S výkonnými kartami SDHC třídy 10 – ve standardním a mikro formátu – Verbatim rozšiřuje svůj sortiment flash s cílem uspokojit rostoucí poptávku po úložných kartách s velkou kapacitou a rychlým přenosem dat,“ vysvětluje Hans Christoph Kaiser, Business Development Manager Flash and USB Memory ve společnosti Verbatim EUMEA. „S dvěma různými formáty a úložnou kapacitou od 4 do 32 GB nabízíme prvotřídní řešení paměťových karet pro každého.“

Další článek: Českému internetu hrozí cenzura, v úterý rozhodne sněmovna

Témata článku: Paměťové karty, Verbatim, MicroSDHC, GPS navigace, Dlouhá životnost, Paměťová karta, Nechtěná data, Mikro, Mobilní telefony s navigací GPS, Kaiser, Přenosová rychlost, Karta, Vysoká třída, SDHC

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší