Ukažte, že máte za ušima, a vyhrajte inovační soutěž

Ukažte, že máte za ušima, a vyhrajte inovační soutěž

Fujitsu Siemens Computers pořádá on-line soutěž v návrhu inovací zaměřenou na „IT služby pro datová centra zítřka“. Soutěž, která poběží do 6. června 2008, bude věnována řešení strategických problémů uživatelů datových center, s cílem pomoci přednímu evropskému poskytovateli IT infrastruktur odhadnout, které služby budou v budoucnu potřebné. Smyslem soutěže je shromáždit návrhy uživatelů, vývojářů, konzultantů a informatiků – nehledě na množství jejich zkušeností – a to originální a vzrušující cestou, která přispěje ke vzniku co největšího množství inovací.

Richard Schlauri, výkonný viceprezident divize Infrastructure Services společnosti Fujitsu Siemens Computers a garant této soutěže, uvedl: „Tato soutěž pro nás nepředstavuje jednorázovou akci. Vnímáme ji jako součást procesu neustálého obohacování naší inovační filozofie.“

Součástí počáteční fáze soutěže je hodnocení návrhů inovací samotnými členy komunity. Ti tak mají příležitost vzájemně komunikovat a ocenit návrhy ostatních soutěžících. Nakonec budou návrhy podrobeny finálnímu hodnocení týmem odborníků ze společnosti Fujitsu Siemens Computers. Po posouzení všech příspěvků odborníci udělí ceny nejlepším návrhům a šťastlivec, který získá první místo, bude odměněn částkou 5 000 eur! K ostatním cenám patří špičkové notebooky LIFEBOOK Q2010 a P1610.

Nelze ani vyjádřit, jak důležitou roli v IT průmyslu inovace hrají. Jak říká Joseph Reger, technologický ředitel společnosti Fujitsu Siemens Computers: „Inovace je naše dědictví, náš denní chléb a leží v ní i náš budoucí úspěch. Účast v inovační soutěži nabízí každému přispěvateli příležitost podílet se na budoucnosti tohoto odvětví.“

Soutěž byla připravena s pomocí mnichovské konzultační agentury HYVE AG, jež se specializuje na oblast inovací orientovaných na zákazníka a spolupracovala s množstvím předních společností napříč různými průmyslovými odvětvími.

Stránky inovační soutěže Innovation Contest najdete na adrese: http://innovation-contest.fujitsu-siemens.com

Váš názor | SP3 pro Windows XP už je oficiálně dostupný

Témata článku: Notebooky, Důležitá role, Důležitá součást, Samotný tým, Fujitsu Siemens

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší