UGS vydává PLM řešení pro Microsoft Office a Windows Vista 2007

Propojení aplikace Teamcenter se softwarem Microsoft Smart Client usnadní přístup k PLM řešení a zpřístupní PLM na platformě Windows široké škále uživatelů.
UGS vydává PLM řešení pro Microsoft Office a Windows Vista 2007

Společnost UGS, přední světový poskytovatel softwaru a služeb v oblasti PLM, oznámila integraci svého světově známého balíčku PLM řešení se systémem Microsoft Office 2007 a operačním systémem Windows Vista 2007. Možnost použití aplikace Microsoft Office 2007 společně s nabídkou PLM řešení společnosti UGS značně urychlí přijetí UGS® softwaru i mezi dalšími uživateli, kteří s těmito nástroji nepřijdou tak často do kontaktu.

„Náš strategický vztah se společností UGS společně s naší zkušeností v desktopových aplikacích nabízí potřebné PLM informace lidem pro úspěšné řízení jejich firem“, řekl Simon Witts, viceprezident společnosti, Enterprise & Partner Group, Microsoft Corp.

„Produkty UGS, spolupracující se systémy Microsoft 2007 Office a Windows Vista, umožní ve firmách rozšířit použití PLM řešení za hranice oddělení zabývajících se konstrukcí a výrobou, tzn., že je například pro komunikaci s dodavateli a zákazníky budou moci využívat také zaměstnanci z obchodního, operačního, prodejního a marketingového oddělení.“

UGS začlení celý balík PLM nabídky do prostředí operačního systému Windows Vista. UGS úzce spolupracovala se společností Microsoft na vývoji nástrojů, které umožní pracovníkům celosvětově prohlížet aktuální data PLM z UGS aplikací v prostředí operačního systému Windows Vista. UGS průmyslová řešení zahrnují:

• Teamcenter® – světově nejrozšířenější PLM portfolio digitální správy životního cyklu produktu

• NX®  – komplexní, ucelený 3D konstrukční systém pro digitální technický a výrobní (CAD/CAM/CAE) vývoj produktu

• Solid Edge®  – výkonný 3D CAD systém pro digitální vývoj produktu

• Tecnomatix™  – ucelená produktová řada pro digitální řízení výroby

Aby bylo možné pomocí softwaru Smart Client předat PLM data přímo autorizovanému pracovišti v dobře známém prostředí Microsoft, bude Teamcenter úzce integrován do systému Microsoft Office 2007. Software smart client byl navržen proto, aby využíval výhod nových technologií, dodává flexibilitu a bezprostřednost společně s online přístupem k datům a aplikacím. Dále nabízí plnou funkčnost tradičního klient softwaru, a kombinuje tak možnosti internetu se sílou lokální výpočetní techniky.

Váš názor Další článek: Dell: unikly informace o novém 27" LCD

Témata článku: Microsoft, Plná funkčnost, Známá společnost, Známý systém, Tradiční nástroj, Simon

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší