UGS slaví rekordní počet patentů za rok 2006

Společnost UGS, přední světový poskytovatel softwaru a služeb v oblasti PLM, oznámila udělení rekordního počtu softwarových patentů Úřadem pro patenty a ochranné známky ve Spojených státech amerických (United States Patent and Trademark Office).
UGS slaví rekordní počet patentů za rok 2006

Celkový počet patentů udělených UGS v roce 2006 převyšuje počet patentů kteréhokoli z ostatních dodavatelů PLM řešení zařazených v tzv. „kvadrantu lídrů“ ekonomického hodnocení Gartner’s Magic Quadrant for Product Lifecycle Management uveřejněného ve 3. čtvrtletí roku 2006.

Patenty za rok 2006

 • U.S. Patent Number 7,146,594 for a System, Method and Computer Program Product for Schematic Generation
 • U.S. Patent Number 7,106,331 for determining a Bi-Directional Propagation in a Curve Network
 • U.S. Patent Number 7,098,918 for a System and Method for Shape Preservation of Curves in an Editing Process
 • U.S. Patent Number 7,065,478 for a Computer-Aided Progressive Die Design System and Method
 • U.S. Patent Number 7,028,051 for a Method of Real-Time Business Collaboration
 • U.S. Patent Number 7,027,048 for a Computerized Deformation Analyzer

„Náš patentový program je navržen ke zlepšování inovací, a tak umožňuje společnostem vydělat na investici do jejich PLM,“ řekl Chuck Grindstaff – výkonný produktový vicepresident společnosti UGS.  „Náš cíl pomáhat společnostem s realizací transformace jejich inovačních procesů je podporován závazkem zvládnout náš vlastní inovační proces pomocí patentového programu.

CIMdata

Uznání a četná ocenění, která jsme obdrželi, jsou důkazem našeho trvajícího vedoucího postavení.  V roce 2006 byla společnost UGS začleněna do „kvadrantu lídrů“ ekonomického hodnocení „Gartner Magic Quadrant“, a také jsme byli oceněni firmou CIMdata jako vedoucí producent v oblasti cPDM, nejdůležitějšího a nejrychleji se rozvíjejícího odvětví PLM průmyslu.“

Ocenění za rok 2006

 • General Motors vybrala UGS jako "Dodavatele roku 2005" za celkový přínos v oblasti inovačního procesu ve společnosti GM, který  umožnil významně snížit čas na vývoj špičkového automobilu.
 • Ford Motor Company ocenila UGS certifikátem "Ford Q1", který pasuje UGS do role preferovaného dodavatele technického softwaru a služeb a jmenuje 4 oblasti, ve kterých UGS vyniká: kvalitní systém, trvalý růst, zvyšující se výkon a spokojenost zákazníka.
 • Frost & Sullivan, hlavní poradenská společnost pro výrobu, ocenila UGS jako "Společnost roku v oblasti PLM řešení".
 • Produkty Solid Edge a Parasolid obdržely od časopisu Desktop Engineering ocenění „Reader’s Choice“.

Časopis Desktop Engineering

 • Teamcenter, digitální řešení pro management životního cyklu výrobku obdržel od časopisu Aviation Week & Space Technology cenu „2006 Technology Innovation Award“ a také se stal držitelem ocenění „Technologie roku 2005“ udělovaného magazínem IndustryWeek.

Časopis Aviation Week & Space Technology

 • UGS software NX™ 4 byl čtenáři NASA Tech Briefs zvolen "Produktem roku 2005" a podle hlavních PLM průmyslových analytiků společnosti CIMdata se stal vedoucím na trhu digitální výroby.
 • UGS a její produkty získaly několik ocenění od prominentních Čínských mediálních společností zahrnujících: „AI (Automobile Industry) Outstanding Solutions Provider“ a “Top 100 IT Provider” od společnosti Automobile Industry za rok 2005 v oblasti automobilového průmyslu“;

“TOP 10 International IT Supplier of 2005” od MIE of China; “Best PLM Provider of 2005” od ERP World; “Golden Software of 2005” od Software World; “Recommended Best Design Software of 2005” od e-Manufacturing za NX řešení; a “Star Product of 2005” od CWEEK za Teamcenter softwarové řešení.

Témata článku: Software, Engineering, Automobile, China, Golden, Ford, Frost, Week, Best, Patent, Magic, Space, Zeus, Automobil, Forum, GM, Motors

Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu