UGS rozšiřuje alianci s Microsoft

Společnost UGS rozšiřuje strategickou alianci se společností Microsoft novou distribuční smlouvou. Společnost UGS se stává první PLM společností oprávněnou prodávat Microsoft SQL Server 2005 přímo zákazníkům, kteří hledají komplexní PLM řešení pro platformu Microsoft
UGS rozšiřuje alianci s Microsoft

Společnost UGS, přední světový dodavatel softwaru a služeb v oblasti PLM, oznámila podepsání nové distributorské dohody se společností Microsoft, která rozšiřuje strategické spojení uzavřené na začátku roku. Díky nové smlouvě se společnost UGS stává první PLM společností oprávněnou prodávat Microsoft SQL Server 2005 společnostem, které hledají komplexní PLM řešení plně podporované na platformě Microsoft.

Chuck Grindstaff, víceprezident společnosti UGS řekl: „Dlouhodobý vztah společnosti UGS a společnosti Microsoft byl rozhodujícím faktorem, který nám umožnil v minulém roce oznámit, že jen jediné plnohodnotné PLM řešení plně podporuje SQL Server 2005. Tento vztah byl umocněn našim společným strategickým spojením, které jsme oznámili v květnu a dnešní oznámení je logicky dalším krokem, umožňujícím našemu distribučnímu týmu okamžitě dodávat komplexní PLM řešení v daném odvětví přímo našim zákazníkům, kteří si oblíbili prostředí Microsoft."

Globální odborná znalost UGS, světový výkon PLM
Výsledkem této spolupráce je zařazení softwaru Microsoft SQL Server 2005 do oficiálního ceníku UGS, což umožňuje všem distributorům UGS nabídnout přímo zákazníkům i tento databázový produkt v nabídce obsahující PLM řešení.

Jak řekl Paul Flessner, viceprezident divize Databází a Platforem, firmy Microsoft: „Tato dohoda pomůže k větší dostupnosti předního PLM řešení, a tak umožní výrobním společnostem přicházet s novými produkty na trh s ohledem na požadavky zákazníků. UGS PLM řešení společně s SQL Serverem 2005 dosahují maximálního výkonu hladkou spoluprací v celé šířce podniku, včetně dodavatelů a zákazníků.“

Současné výsledky měření při testech potvrzují, že společnost UGS, přední dodavatel PLM řešení, dodává světovou třídu výkonného PLM řešení pro prostředí SQL Server 2005. V listopadu 2005, po řadě obsáhlých výkonnostních testů, společnost UGS oznámila, že její software Teamcenter®, který je světově nejpoužívanějším PLM řešením, plně podporuje SQL Server 2005. Testy byly nejobsáhlejšími testy Teamcentru v prostředí SQL Serveru a demonstrují 5x větší výkonnost o proti verzi SQL Server 2000.

Společnosti UGS se podařilo simulovat v aplikaci Teamcenter současně 5000 uživatelů, což se rovná přibližně 50 000 spolupracujících uživatelů používajících SQL Server 2005. Výsledky testu ukázaly přibližně 1,1 sekundový průměrný čas odezvy s méně než 15% využitím procesoru a bez databázových chyb. To dokazuje, že Teamcenter společně s SQL Serverem 2005 lze používat i v nejnáročnějším prostředí PLM s vysokým požadavkem na výkon a dostupnost, které současná administrativa společnosti požaduje. 

Váš názor Další článek: Kde hledat programy kompatibilní s Windows Vista?

Témata článku: Microsoft, Nejnáročnější uživatel, Vysoká výkonnost, Vysoká třída

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší