UGS PLM Software oznamuje akci „Upgradujte na UGS Femap“

UGS PLM Software oznamuje akci „Upgradujte na UGS Femap“

UGS PLM Software, divize společnosti Siemens Automation and Drives (A&D) a přední světový poskytovatel PLM řešení a služeb, uvolnila upgrade softwaru UGS Femap pro všechny uživatele používající MKP produkty jako např. Algor, CosmosDesignStar a Ansys DesignSpace.

Uživatelé těchto produktů mají možnost zápočtu části investic do licencí předchozího software do ceny licence aplikace Femap s řešičem NX Nastran.

Přechodem na UGS Femap získají uživatelé přístup k rozšířeným simulačním funkcím, které nejsou i přes jednoduché ovládání nikterak omezeny. Kvalita výsledků je navíc zaručena řešičem NX Nastran.

Gianluca Camparini, manažer designu společnosti MDT Mc Drill Technology řekl: „S Femap mám možnost výběru, což ostatním softwarům chybí, a protože si mohu připravit analýzu krok po kroku, analyzuji jen to, co potřebuji, nikoliv to co chce samotný software“.„Femap s řešičem NX Nastran je zároveň velmi intuitivní a dokázal tak, že je nejefektivnějším řešením.“

Femap, CAE součást portfolia UGS Velocity Series, je pokročilé prostředí FEM analýzy, který  spolupracuje se všemi CAD systémy i výpočetními řešiči. Malé a středně velké společnosti často pracují  s několika různými CAD programy a mohou tudíž využít výhod samostatné simulace, která pracuje s daty různých CAD systémů.

Komplexnost systému Femap a jeho využití velkého množství FEM entit a metod umožňuje uživateli jít za hranice modelování běžnými FEM nástroji, ale se stejnou úrovní jednoduchého ovládání. Femap spolu s řešičem NX Nastran přináší nejlepší řešení ve své třídě.

UGS Femap je špičkou mezi světovými řešiči a poskytuje osvědčené, robustní a bohaté prostředí pro simulace, vytvořené především pro inženýry.

Témata článku: Software, Nejlepší inženýr, Velké portfolio, Různé prostředí, Předchozí výběr, Drill

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje