UGS jednička mezi poskytovateli cPDm

Na základě obchodních výnosů za poslední tři roky hodnotí světová analytická společnost pro PLM systémy CIMdata společnost UGS jako jedničku mezi poskytovateli systému cPDm. Systémy od UGS používají čtyři z pěti předních výrobců spotřební elektroniky OEMs, tři z pěti předních výrobců polovodičových zařízení, osm z deseti předních smluvních výrobců.
UGS jednička mezi poskytovateli cPDm

Společnost UGS oznámila, že byla třetí rok po sobě vyhodnocena přední analytickou firmou pro PLM systémy CIMdata jako vedoucí poskytovatel systému cPDm, programu pro oblast High Tech a elektronický průmysl (HTE).

Toto hodnocení, založené na výnosech za rok 2005 z prodeje softwaru a souvisejících výnosů společnostem v odvětví HTE, je uvedeno ve výroční zprávě společnosti CIMdata „Analýza trhu pro rok 2006“, kapitola 2. Tato výroční zpráva poskytuje podrobnější pohled na oblast cPDm na trhu PLM podle geografických regionů a průmyslových odvětví.

Ken Amann, ředitel průzkumu společnosti CIMdata, řekl: „Společnosti, zabývající se High Tech a elektronikou jsou hlavními uživateli technologie a metod systému cPDm“. „V této oblasti rozvíjejícího se průmyslu má společnost UGS za poslední čtyři roky nejvyšší výnosy z poskytování systému cPDm.“

Celosvětově jsou systémy firmy UGS využívány v předních HTE společnostech, včetně výrobců polovodičů a mobilních telefonů, a to ve čtyřech z pěti předních výrobců spotřební elektroniky (OEMs), ve třech z pěti předních výrobců polovodičových zařízení a v osmi z deseti předních smluvních výrobců. Jen v první polovině roku 2006 společnost uzavřela více než 30 smluv s předními společnostmi v odvětví HTE.

Tom Maurer, ředitel oddělení High Tech a elektroniky společnosti UGS, řekl: „Toto hodnocení vyjadřuje schopnost UGS poskytnout systém, který umožňuje společnostem zaměřeným na High Tech a elektroniku vyvinout pokrokové výrobky, které uspokojí představy zákazníků. Zároveň toto řešení zrychluje vývojový cyklus výrobku, usnadňuje splnění prohlášení o shodě, umožňuje synchronizaci dat a zlepšuje efektivitu výroby.“ „Máme radost, že společnost CIMdata uznává naší pozici jasného vítěze v oblasti HTE průmyslu.“

PLM produkt společnosti UGS pro HTE průmysl byl vyvinut s použitím znalostí a zkušeností získaných mnohaletou praxí při spolupráci s předními HTE výrobci, kterým nabízí správu hlavních firemních procesů, včetně řízení schvalovacích postupů, program pro  plánování a řízení, správu výrobních procesů, digitální simulaci, správu dodavatelů a nakupovaných dílů, vývojové prostředí a systémové konfigurace a správu softwaru produktu.

PLM balíček od společnosti UGS obsahuje Teamcenter®, UGS řešení digitální správy životního cyklu produktu a celosvětově nejpoužívanější PLM řešení; NX®, UGS řešení pro kompletní vývoj produktu;  Tecnomatix portfolio UGS programů pro digitální výrobu a Solid Edge®, přední 3D CAD řešení (computer-aided design) společnosti UGS.

Váš názor Další článek: První Catalysty roku 2007 jsou na světě

Témata článku: Elektronika, Hlavní výrobce, Průmysl

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší