UGS a Tech Soft 3D ohlásily integraci 3D datového formátu JT v systémové aplikaci HOOPS 3D

Společnosti UGS, přední světový dodavatel softwaru a služeb v oblasti PLM, a Tech Soft 3D, přední světový dodavatel grafických komponent pro CAD, CAM a CAE, oznámily dokončení integrace systémové aplikace HOOPS® 3D společnosti TS3D s vývojářským nástrojem podporujícím datový formát UGS JT™. Jde o nejrozšířenější 3D formát používaný ve výrobním průmyslu při vizualizaci, spolupráci a výměně dat.
UGS a Tech Soft 3D ohlásily integraci 3D datového formátu JT v systémové aplikaci HOOPS 3D

Jak řekl zástupce společnosti TS3D, Ron Fritz: „Tato integrace poskytne významné výhody uživatelům aplikace HOOPS/3dAF. Společnost Tech Soft 3D nabízí současným vývojářům využívajícím HOOPS, po zapojení se do JT Open programu, možnost rychle rozšířit jejich aplikace tak, aby podporovali JT formát s minimálním zásahem do existujícího kódu.“ Integrace formátu JT v aplikaci HOOPS bude dostupná zdarma.

Vývojáři, které tato možnost zaujme, mohou získat  vývojářský nástroj podporující formát JT zapojením se do UGS JT Open programu. Jde o celosvětovou komunitu, skládající se z předních výrobců, dodavatelů PLM a akademických institucí, kteří podporují a hájí zájmy standardu JT.

Mark Matousek, manažer JT Open programu ze společnosti UGS, dnes řekl: „Klíč k úspěchu našich zákazníků a odvětví PLM je v odstranění bariér, v datové otevřenosti a součinnosti. Tato oblast i nadále zůstává ve středu zájmu společnosti UGS. Dnešní společná tisková zpráva se společností Tech Soft 3D staví na této strategii a poskytuje našim uživatelským komunitám otevřené nástroje pro hladkou spolupráci a snadnou inovaci.“

Váš názor Další článek: AMD přichází s ATI Catalysty 6.12 pro Windows XP i Vista

Témata článku: Soft, Otevřený nástroj, 3D Mark, Dnešní standard, Snadné odstranění, Fritz

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší