UGS a HP vyvíjí nové řešení pro rychlejší podnikovou spolupráci

UGS společně s HP vyvíjí řešení pro rychlou a snadnou podnikovou spolupráci v reálném čase. Nové doplňky Teamcentru obohacují PLM řešení a podstatně snižují čas potřebný pro spolupráci.
UGS a HP vyvíjí nové řešení pro rychlejší podnikovou spolupráci

Společnost UGS, přední světový poskytovatel softwaru a služeb v oblasti PLM, oznámila vydání nového klíčového nástroje pro podnikovou spolupráci v reálném čase. Toto řešení je určeno společnostem, které chtějí rychle zprovoznitelný a soudržný systém světové třídy pro lokální i globální PLM realizace.

„Teamcenter® Community Appliance“, řešení vyvinuté společně s HP, je rozsáhlý nástroj pro podnikovou spolupráci, který obsahuje UGS software a služby společně s HP hardwarem, čímž jej lze snadno začlenit do nového nebo existujícího prostředí Teamcentru.

„Teamcenter® Community Appliance“ řešení se skutečně snaží o rozšíření aplikace Teamcenter u společností hledajících výhody konzistentního nástroje světové třídy pro spolupráci v reálném čase,“ řekl Steve Bashada, viceprezident „Teamcenter Applications, UGS“.  „Bližší spolupráce s HP nám umožnila vytvořit „plug and play“ řešení, které razantně sníží náklady, čas a úsilí, které je nutno většinou vynaložit na zavedení nového IT systému. Díky tomuto řešení mohou uživatelé rychle využít dokonalé komunikace při modernizaci výrobku, která je zajištěna efektivní místní nebo celosvětovou spoluprácí.“

Nabídka řešení Teamcenter Community Appliance je výsledkem úzkého a dlouhotrvajícího vztahu mezi UGS a HP, dvou z nejzkušenějších a průmyslově osvědčených poskytovatelů PLM softwaru, hardwaru a služeb celosvětovému výrobnímu průmyslu.

Řešení zahrnuje UGS Teamcenter (nejrozsáhlejší portfolio PLM řešení na světě), který je provozován na systému Microsoft® Windows® Server. Běží na HP serverech ProLiant vybavených HP softwarem, používá HP úložiště dat, síťové přepínače, HA funkce a je dodáván společně s návrhem, realizací a doplňkovými službami společnosti UGS.

Řešení Teamcenter Community Appliance je navrženo tak, aby umožnilo rychlé a důsledné začlenění do stávajícího prostředí Teamcenter, a snížilo tak náklady a ušetřilo čas. Toto řešení také pracuje ve spojení s předchozí verzí PLM Appliance, a tak nabízí efektivní realizaci nového Teamcenter PLM řešení na základě přednastavené konfigurace od UGS a HP.  Teamcenter Community Appliance si udržuje vysokou dostupnost a bezpečnost systému, stejně jako širokou přizpůsobivost různým uživatelským prostředím.

„HP spolupracuje s UGS na distribuci bezpečných systémů, potřebných při průmyslové spolupráci na vývoji produktu,“ řekl Bruce Toal, ředitel marketingu, High Performance Computing, HP. „Řešení Teamcenter Community Appliance nabízí zákazníkům systém pro rychlou a efektivní podnikovou spolupráci, který je pružný, přizpůsobitelný a uživatelsky snadný a přitom přináší úsporu vlastních nákladů."

Využití efektivního systému pro podnikovou spolupráci v reálném čase přináší širokou škálu výhod, které se zřetelně projeví v hospodaření společnosti:

  • Zvýšená efektivita nového produktu umožňuje sbírat informace a odborné znalosti od investorů, zákazníků a partnerů.
  • Urychlením cyklu kontroly návrhu byl zkrácen čas dodání produktu na trh
  • Optimalizace celkových prostředků je dosažena efektivní celosvětovou spoluprací partnerů, dodavatelů a zákazníků v reálném čase.¨

Všechny tyto vlastnosti mohou vést ke zvýšené schopnosti vyrábět nové moderní produkty a řešení Teamcenter Community Appliance je právě volbou, která tyto výhody zpřístupní mnohem širšímu spektru zákazníků.

Váš názor Další článek: Superrychlé flash disky Corsair Voyager GT

Témata článku: Podnikový nástroj, Reálný čas, Řešení, Podnikový software, Rychlé úložiště

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší