U:fon má nové webové stránky

U:fon má nové webové stránky

Zcela novou podobu mají od dnešního dne internetové stránky čtvrtého mobilního operátora U:fon na známé adrese ufon.cz. Všichni zájemci, kteří webovou prezentaci společnosti navštíví, poznají změnu na první pohled.

"Novou tvář stránek jsme vytvářeli s ohledem na pohodlí našich zákazníků. Chtěli jsme, aby přinesly zákazníkům U:fona snadnou orientaci a intuitivní vyhledání požadovaných informací,“ představuje web Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona a dodává: „Doufáme, že nově spuštěné aplikace a struktura webu umožní návštěvníkům ještě větší uživatelský komfort a těm potenciálním snadnější rozhodování při pořízení U:fonových služeb“.

Kromě designu se stránky dočkaly výrazné proměny také v obsahu, struktuře a navigaci. Díky přímému propojení standardních informací a samoobslužné zóny má zákazník možnost dostat se okamžitě ke kontrole svých služeb prostřednictvím pouhých dvou kliknutí. Nové stránky navíc nabízejí přehlednější a intuitivnější objednávkový proces v eshopu pro ještě snažší orientaci při nakupování atraktivních služeb U:fona.

Při tvorbě nového webu a eshopu U:fon spolupracoval se společnostmi:

  • OLYMPIC s.r.o. zajišťující publikační a administrační část webového řešení.
  • Back2Flash, který se staral o kompletní re-design a grafické šablony.
  • Position s.r.o., spolupracoval na novince v objednávkovém formuláři v eshopu (automatické ověření dostupnosti objednávaných služeb dle aktuálního pokrytí).
  • H1.cz s.r.o. jakožto SEO specialista a konzultant technických faktorů.

Témata článku: Olympic, Web Design, Kompletní pokrytí, Přímý pohled, Nový design, Webový specialista

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?