U-Turn Media Group se účastní NAB Show

U-Turn Media Group se účastní NAB Show

U-Turn Media Group, poskytovatel inovativních mobilních řešení pro mediální společnosti a marketingové agentury, se zúčastní veletrhu NAB v Las Vegas od 14. - 17. dubna 2008.

Řada vysílacích společností získává většinu svých příjmů prodejem inzerce či prostřednictvím sponzoringu. Společnost U-Turn nabízí “white label” řešení, které je nezávislé na nosičích , a které umožní replikaci obchodního modelu na mobilní telefony, které poskytují platformu pro aktualizovatelné a modifikovatelné oslovování široké veřejnosti.

Interaktivní mobilní portály společnosti U-Turn dodávají streamované video, audio, texty, obrázkové materiály, vyzváněcí tóny a hry. Pokud jde o branding vysílacích společností, portály umožňují maximální dosah bez ohledu na typ mobilního zařízení. Navíc, společnost U-Turn shromažďuje demografická data uživatelů a nabízí cílenou inzerci ve formě inzertních banerů, vkládaných video inzercí, sponzoringu a mobilních kupónů.

Společnost si již vybudovala pevný základ na americkém trhu řadou tamních úspěchů, které zahrnují například vybudování interaktivního mobilního portálu pro televizní kanál FOX 23 (KOKI), stejně tak jako pro televiziní společnosti America One a WKMG-TV, pobočku stanice CBS v Orlandu. Zmíněné příklady budou vystaveny na letošním veletrhu NAB, spolu s následujícími řešeními a případovou studií:

  • Řešení pro cílenou mobilní inzerci – umožňuje zákazníkům U-Turn získání dalšího příjmu prostřednictvím rozšíření dosahu inzerujících klientů a to na mobilní telefony. Zákazníci mohou dodávat inzertní banery, zakomponované video, mobilní kupóny či nabídnout sponzorship prostřednictvím přesvědčivého mobilního portálu.
  • Řešení pro obsah vytvořený uživateli - řešení white label, které umožní uživatelům stahování obrázkových materiálů a videí do redakcí, na webové stránky a mobilní portály za použití mobilního zařízení. Dubai TV spustila interaktivní mobilní portál s místním partnerem Qanawat, využitím mediální platformy společnosti U-Turn. Portál nese značku Dubai TV a obsahuje širokou selekci multimedií, zahrnující stažitelné video s následujícími televizními pořady, informacemi o sportu a o počasí, vyzváněcí tóny a týdenní soutěže. - Dubai TV spustila interaktivní mobilní portál s místním partnerem Qanawat, využitím mediální platformy společnosti U-Turn. Portál nese značku Dubai TV a obsahuje širokou selekci multimedií, zahrnující stažitelné video s následujícími televizními pořady, informacemi o sportu a o počasí, vyzváněcí tóny a týdenní soutěže.Mobilní inzertní platforma společnosti U-Turn umožní financovat mobilní kanál prostřednictvím příjmů z cíléné inzerce, umísťování produktu či sponzoringu na na portálu.
  • Případová studie – Dubai TV - Dubai TV spustila interaktivní mobilní portál s místním partnerem Qanawat, využitím mediální platformy společnosti U-Turn. Portál nese značku Dubai TV a obsahuje širokou selekci multimedií, zahrnující stažitelné video s následujícími televizními pořady, informacemi o sportu a o počasí, vyzváněcí tóny a týdenní soutěže.

www.u-turnmediagroup.com

Témata článku: Video, Dubai, TV, Branding, Sporty, Orlando, Dosah, Label, Fox

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje