U-Turn Media Group uzavírá smlouvu se společností The Ring Ring

Praha, 12. prosince 2006 – Společnost U-Turn Media Group dnes oznámila uzavření distributorské smlouvy se společností The Ring Ring, se sídlem v Belgii. Smlouva, je proaktivním krokem umožňující společnosti U-Turn zvýšit svou přítomnost na lukrativním poli mobilního marketingu a zároveň využít zkušeností úspěšného hráče.
U-Turn Media Group  uzavírá smlouvu  se společností The Ring Ring

U-Turn  nabídne klientům  společnosti The Ring Ring značkový mobilní  portál, který bude uživateli doručovat  reklamu  a další mediální informace na mobilní zařízení  .  Portál je přístupný přes “text in” (odeslání určitého kódu pomocí textové zprávy na specifické číslo), webové  příhlášení či Bluetooth a umožní uživateli přístup jak  k přímo vysílaným (streamed) tak i stažitelným  audio a video klipům, obrazovým a textovým materiálům a dalším  službám  přidané hodnoty.

U-Turn nabízí komplexní řešení,  umožňující společnosti The Ring Ring vybavení  klientů interaktivními nástroji mobilního marketingu, které budou nápomocny při budování přímého, dlouhotrvajícího a stejně tak přínosného vztahu se zákazníkem kdekoli na cestách.Portál bude přístupný pomocí kliknutí na vyznačenou ikonu, která se nachází v hlavní nabídce telefonu. Obsah marketingového sdělení se objeví ve formě reklamních banerů, posunovacího (scrolling) textu,  rovněž  tak umožní zakomponování „před a po“ reklamy v daném obsahu videa.

Technologie společnosti U-Turn dále umožňuje vypracování statistik sloužící ke  sledování časových a obsahových údajů  jako je čas věnovaný dané kategorii či celkově strávený používáním portálu, rovněž tak poskytuje informaci jaký obsah byl zhlédnut. Dále lze identifikovat  demografické údaje  uživatele a zpětně  je spojit s chováním  zákazníka na portálu. Tímto způsobem, je společnost U-Turn schopna nabídnout velmi přesný stopovací mechanismus k měření rychlosti reakce a  celkové efektivity marketingu.

„Mobilní portál se stal velmi atraktivní pro obchodní značky, kterým umožňuje  doručit klientovi poutavý zážitek interaktivním způsobem kdekoli na cestách“, říká Toby Downes, vedoucí prodeje a marketingu společnosti U-Turn. “Mobilní telefon se v dnešní době stal nezbytnou součástí života zákazníka a právě mobilní portál umožní společnostem předávat svá marketingová sdělení a to prostřednictvím   všudypřítomného komunikačního nástroje“, dodává Downes.

„Mobilní interaktivita se vyvíjí nesmírným tempem a multimedia umožňující aplikace sklízejí na belgickém trhu úspěch. Tento vývoj lze označit jako velkou příležitost a zajisté se stane jednou z dalších   velkých událostí”. Říká Walter Mortelmans, ředitel společnosti The Ring Ring.  „Naše společnost upřednostnila spolupráci se zkušeným partnerem před interním vývojem, který by byl časově náročný. V tomto smyslu se obě společnosti dokonale doplňují – U Turn zajišťuje vývoj inovativních multimediálních mobilních aplikací a společnost The Ring Ring se soustředí na využití příležitostí na belgickém a francouzském trhu“, shrnul Mortelmans.

Technologie společnosti U-Turn byla již úspěšně instalována v síti T-Mobile a v sítích řady televizních stanic v USA (WISC nebo WKMG), ZeeTV v Indii a TV Nova v České republice. Tato nejnovější smlouva se společností Ring Ring podpoří globální strategii společnosti  U-Turn s cílem úspěšně působit  na poli  mobilního marketingu a nabízet interaktivní nástroje pro vlastníky obchodních značek.

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Marketing, Ring, Walter, Poutavé video, Náročné používání, Francouzská společnost, Nezbytný údaj

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí