Týden po oficiálním uvedení Windows Vista vydává mediální dům Computer Press podrobnou uživatelskou příručku

Brno, 7. prosince 2006 – Windows Vista jsou nejočekávanějším softwarovým produktem poslední doby a lze očekávat velký zájem nejen odborníků, ale též počítačové veřejnosti. Mediální dům Computer Press proto jako první a jediné české nakladatelství přichází v době oficiálního vydání Windows Vista na knižní trh s publikací Microsoft Windows Vista US - Podrobná uživatelská příručka.
Týden po oficiálním uvedení Windows Vista vydává mediální dům Computer Press podrobnou uživatelskou příručku

Microsoft Windows Vista US - Podrobná uživatelská příručka popisuje anglickou verzi produktu a je jedinou příručkou v České republice. Stejně rychle Computer Press nabídne příručku na český systém v době jeho vydání.

 

Aby se uživatelé dokázali vyznat v novém prostředí a nových možnostech Windows Vista, uměli je používat při práci i zábavě a využili je skutečně naplno, přicházíme na pomoc s novým, modernizovaným vydáním osvědčené uživatelské příručky. Kniha přináší užitek každému, kdo s Windows Vista pracuje doma nebo v kanceláři a chce přijít na kloub jejich možnostem či konfiguraci a chce se vyznat ve všech novinkách, které přinášejí.

 

"Windows Vista přinášejí podstatné novinky, které kniha mapuje velmi pečlivě. A naši čtenáři mají nyní exkluzivní možnost dozvědět se o finální verzi systému vše podstatné pouze týden po jejím oficiálním uvedení. Je třeba též připomenout, že budeme připraveni velmi rychle reagovat i na oficiální uvedení českého systému" dodává Václav Kadlec, šéfredaktor redakce PC literatury.

 

Pro další informace v případě zájmu kontaktujte:

Martin Domes

odpovědný redaktor knihy

Computer Press, a. s.

Tel: 724 669 089

e-mail: martin.domes@cpress.cz

 

Václav Kadlec

šéfredaktor redakce PC literatury

Computer Press, a. s.

Tel: 724 669 103

e-mail: vaclav.kadlec@cpress

 

Alexandra Poláková          
ředitelka marketingu

Computer Press, a. s.

Tel.: 724 303 333   

e-mail: alexandra.polakova@cpress.cz


 

O společnosti Computer Press, a. s.
Computer Press, a. s. je předním českým mediálním domem působícím již od roku 1994 v oblasti internetu, časopisecké a knižní produkce. Ročně vytiskneme bezmála 4 200 000 kusů časopisů, nabízíme více než 1800 knižních titulů a naše weby navštěvuje 800 000 reálných uživatelů při 20 milionech zobrazených stránek každý měsíc.

Posláním společnosti je přinášet svým zákazníkům kvalitní a hodnověrné informace a služby s nimi spojené, potřebné pro jejich vzdělávání, profesi, profesní rozvoj nebo i soukromý život a přispívat tak k lepší kvalitě práce i života u nás.

Zde naleznete tiskové zprávy společnosti Computer Press, a.s.

Témata článku: Microsoft, Windows, Press, Blue

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje