Tvář deníku Aktuálně.cz vznikla v SYMBIU

Praha, 2. listopadu 2005 – Internetový portál Centrum.cz včera oficiálně spustil nový zpravodajský deník Aktuálně.cz. Partnerem pro tvorbu a vývoj grafického vzhledu a rozložení informací úvodní stránky deníku se stala společnost SYMBIO Digital, s.r.o.
Tvář deníku Aktuálně.cz vznikla v SYMBIU

Deník Aktuálně.cz je doslova nabit informacemi, na své úvodní stránce zobrazuje přes padesát zpráv, a tím se řadí mezi absolutní špičku internetových zpravodajských serverů v ČR.  Prioritním úkolem SYMBIA bylo proto přehledně a logicky rozložit obsah a jednotlivé rubriky na stránce.  Vše bylo navrženo s důrazem na uživatelské konvence a intuitivní používání.

„Grafická podoba nového deníku podporuje cíl poskytovat seriózní informace rychle a originálně. Barvy byly zvoleny s důrazem na zřejmou příbuznost s portálem Centrum.cz. Převažující modrá barva působí seriózním a klidným dojmem, oranžová přidává prvek živé a mladistvé dynamičnosti.“, vysvětluje Ing. Robert Haas, marketingový a obchodní ředitel SYMBIO Digital, s.r.o.

 

Aktuálně.cz (www.aktualne.cz) je nový zpravodajský internetový deník. Čtenářům přináší komplexní multimediální nejrychlejší ověřené seriózní zpravodajství. Kromě textového a foto zpravodajství svým čtenářům nabízí také video a zvukové zpravodajství. Jako jediný zpravodajský internetový server v České republice má vlastní redakci, která pracuje exklusivně pro tento server. Redakci tvoří téměř šest desítek renomovaných a uznávaných novinářů jako jsou Roman Gallo, Jakub Unger nebo Sabina Slonková. aktuálně.cz patří do rodiny internetových serverů portálu Centrum.cz

 

SYMBIO Digital, s.r.o. (www.symbio.cz), poskytovatel internetových řešení, hledá taková řešení v oblasti komunikace, marketingu a obchodu, která jeho klientům pomohou prostřednictvím internetu zlepšit a rozšířit služby, zvýšit efektivnost firemních procesů a významně posílit konkurenční výhody.

K nejčastěji realizovaným projektům patří aplikace pro správu obsahu, webové prezentace, věrnostní systémy, mailingové systémy, on-line marketingové kampaně, grafické návrhy aj.

Mezi klienty SYMBIA patří například společnosti T-Mobile, Baťa, Český Telecom, Škoda–Auto, Olympus, Centrum.cz, Appian Group, Perfetti Van Melle (Mentos), Crocodille ČR, Junák – Svaz skautů a skautek ČR a další.

Váš názor Další článek: Sony BMG odstraní nebezpečný kód v ochraně svých CD

Témata článku: Nejrychlejší proces, Deník, Sabina, Absolutní špička, Vana, Škoda foto

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší