T.S.Bohemia a.s. oznamuje, že se stala nVidia SLI Certified Partnerem

T.S.Bohemia a.s.  oznamuje, že se stala nVidia SLI Certified Partnerem

Přední český výrobce počítačů T.S.Bohemia a.s. oznamuje, že navázala velmi úzké spojenectví s firmou NVIDIA Corp. a ke statutu nVidia Authorized Partner se stala i nVidia SLI Certified Partnerem. SLI certifikace přichází v době, kdy se společnosti T.S.Bohemia daří prosazovat se svou značkou počítačů Barbone na poli výkonných kancelářských, domácích i herních počítačů.

Technologie SLI neboli Scalable Link Interface slouží k propojení dvou a více karet za účelem navýšení výkonu o 50 až 90 procent v závislosti na použité aplikaci. Tato technologie najde využití ve výkonných hráčských systémech a u náročných profesionálních pracovních stanic.

Pro obě strany znamená vzniklé partnerství nejen další posílení pozice na vysoce konkurenčním trhu, ale též vzájemném podpoření mediálně silných značek.

Marek Bělohoubek, výkonný ředitel společnosti T.S.Bohemia, ke spolupráci uvádí: „Jsme velmi rádi, že se SLI certifikace povedla a těšíme se na ještě užší spolupráci se společností nVidia, která je leaderem mezi výrobci grafických čipů. Od spolupráce si slibujeme rychlejší přístup k novým technologiím v oblasti grafických čipů a jejich rychlou a bezproblémovou integraci do našich počítačových sestav Barbone.“

„ TS Bohemia je jedním z nejvýznamnějších hráčů na poli herních PC v České republice a my jsme velice rádi, že můžeme naši spolupráci významně rozšířit na základě úspěšné SLI certifikace. Díky statusu certifikovaného SLI partnera uvedla společnost TS Bohemia jako první v České Republice systémy založené na nejvýkonnější grafické kartě světa NVIDIA GeForce GTX 280 “, uvedl Igor Staněk NVIDIA Product PR/Marketing Manager pro střední a východní Evropu.

Témata článku: Microsoft, Generator, Výkonný čip, Igor, Meta, Bohemia

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje