Tržby Kingston Technology za rok 2005 se prudce zvýšily na 3 miliardy USD

[16. února 2006] Společnost Kingston Technology, největší nezávislý výrobce pamětí na světě, dnes oznámila, že celkové tržby z prodeje produktů se k 31. prosinci 2005 zvýšily o více než 22% na 3 miliardy USD. Tento výsledek pro společnost Kingston Technology představuje největší vzrůst tržeb během jediného roku od jejího založení v roce 1987.
Tržby Kingston Technology za rok 2005 se prudce zvýšily na 3 miliardy USD

John Tu, spoluzakladatel společnosti Kingston Technology, komentuje tuto událost takto: „Prolomení hranice 3 miliard USD pouhý rok po překročení mezníku 2 miliardy USD je úžasné.“ A John Tu pokračuje: „Dosáhnout úspěchu této úrovně v tak krátké době je možné pouze jako výsledek podpory, loajality a nasazení našich prodejců, zákazníků a zaměstnanců.“

Poté, co prodeje společnosti Kingston Technology poprvé překročily 1 miliardu USD v roce 1995, společnost i nadále překračovala očekávání růstu – během roku 2004 dosáhla objemu prodejů 2,45 miliardy USD, což bylo o 0,45 miliardy USD více než pro tento rok uváděly odhady. A společnost znovu překročila původní prognózy na rok 2005, když její prodeje ke konci tohoto roku dosáhly 3 miliard USD.

Společnost Kingston Technology za klíčové faktory pro dosažení milníku 3 miliard USD považuje neustálou vysokou výkonnost v několika hlavních obchodních oblastech a silnější zaměření na rozvíjení segmentů trhu s paměťmi pro expanzi celosvětové výroby.

Během uplynulých let kladla společnost Kingston Technology značný důraz rovněž na podporu svých produktů s paměťmi typu flash a produktovou řadu pamětí ValueRAM® jako standardu v tomto odvětví a současně rozšiřovala oblast OEM výrobců PC. Kromě toho paměti HyperX® společnosti Kingston Technology zůstávají i nadále symbolem kvality při výběru značky pro oblasti trhu s vysoce výkonnými hrami a  pro PC nadšence.

Od svého založení si společnost Kingston Technology udržuje dobré jméno díky kvalitě a vysoké odbornosti v oboru pamětí a jako klíč ke svému úspěchu uvádí silné vztahy se zaměstnanci, prodejci a zákazníky. David Sun, spoluzakladatel společnosti Kingston Technology, věří, že „společnost Kingston je postavena na vztazích, které jsme vytvořili s našimi lidmi, partnery a zákazníky.“ David Sun dále říká: „Receptem na úspěch se prokázala schopnost mít k dispozici správné komponenty a prostředí, které lidi povzbuzuje, aby uplatnili svoje možnosti.“

Během roku 1987, prvního roku své činnosti, měla společnost Kingston Technology pouze dva zaměstnance a roční tržby byly 120.000 USD. Dnes společnost zaměstnává přes 2.800 lidí na celém světě a poskytuje podporu pro stále se rozšiřující základnu zákazníků ve více než 80 zemích.

O společnosti Kingston Technology

Společnost Kingston Technology byla založena v roce 1987 a je největším nezávislým výrobcem pamětí a produktů s flash paměťmi na světě. Kingston Technology provozuje výrobní závody v Malajsii, Tajwanu, Číně a v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Zázemí Kingston Technology poskytuje podporu pro testování pamětí a logistiku. Společnost Kingston Technology zajišťuje všechny fáze výroby pamětí od vytváření čipů až po kompletní moduly. Kingston Technology zásobuje síť distributorů, OEM výrobců a maloobchodních zákazníků na více než 3.000 místech na celém světě.

Další informace o společnosti Kingston Technology můžete získat na internetové adrese www.kingston.com.

Váš názor Další článek: Americká vláda varuje výrobce, kteří používají rootkity

Témata článku: Technology, Původní zaměstnanec, Původní značka, Vysoký prodej

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší