TrustPort zásadně mění svou produktovou nabídku

TrustPort zásadně mění svou produktovou nabídku

TrustPort uvádí na trh novou produktovou řadu bezpečnostního softwaru pro osobní počítače. Zatímco dosavadní nabídka zahrnovala dva alternativní produkty, nová řada přináší tři bezpečnostní produkty, lišící se vzájemně rozsahem zabezpečení. Produkty byly pojmenovány TrustPort Antivirus 2011, TrustPort Internet Security 2011 a TrustPort Total Protection 2011. TrustPort současně zavádí pod názvem TrustPort Security Elements nové produktové balíky pro bezpečnost počítačových sítí a jejich stavebních prvků.

TrustPort se přizpůsobil zavedenému modelu, kdy výrobci nabízejí vedle sebe tři alternativní řešení zabezpečení počítače. TrustPort Antivirus v rámci tohoto modelu nabízí spolehlivou základní antivirovou ochranu, TrustPort Internet Security k tomu přidává internetovou ochranu, osobní firewall a rodičovský zámek, TrustPort Total Protection šifrování a skartaci dat. Nová produktová řada se vyznačuje zcela novým uživatelským rozhraním, zrychlením rezidentní i internetové ochrany, optimalizací metod aktualizace a řadou dalších vylepšení.

Zásadní změnou prošla také nabídka TrustPortu pro firemní zákazníky. Drtivá většina společností používá různorodé informační technologie, spojené do jedné počítačové sítě. TrustPort Security Elements jsou řešením, šitým na míru této výchozí situaci. Zákazník si zvolí variantu tohoto řešení podle rozsahu a složení své počítačové sítě. TrustPort Security Elementsmají čtyři stupně, od tradiční ochrany koncových stanic po pokročilou ochranu sítě na vstupním bodu i koncových bodech.

TrustPort Security Elements Basic chrání jednotlivé koncové počítače, přitom umožňuje jejich vzdálenou správu a aktualizaci. TrustPort Security Elements Advanced nechrání jen koncové počítače, ale také souborové servery, na kterých jsou obvykle uložená důležitá firemní data. TrustPort Security Elements Premium rozšiřuje předchozí úrovně zabezpečení o pokročilou antivirovou a antispamovou ochranu na vstupním bodu. TrustPort Security Elements Ultimate pak nabízí také webové filtrování a ochranu dat šifrováním.

„Novou produktovou nabídkou vycházíme vstříc našim zákazníkům i partnerům,“ objasňuje Vladislav Němec, ředitel společnosti TrustPort. „Možnost výběru ze tří antivirových produktů různého rozsahu zabezpečení dnes představuje standard, který lidé znají a očekávají. Kromě toho si mohou lépe porovnat naše a konkurenční produkty.“ Řešení TrustPort Antivirus 2011, TrustPort Internet Security 2011 a TrustPort Total Protection 2011 během dalších týdnů doplní TrustPort USB Antivirus 2011, určený k ochraně přenosných paměťových médií.

Uživatelé dosavadních řešení TrustPort Antivirus 2010 a TrustPort PC Security 2010 se nemusejí bát, že přijdou o svou licenci. Jejich produkt bude nadále aktualizován a podporován až do vypršení licenčního období. „Zákazníkům, kteří zakoupili starší produkty během srpna a září tohoto roku, umožníme bezplatný přechod na novou řadu,“ doplňuje Marcela Parolková, obchodní ředitelka. „Stačí se obrátit na naše oddělení, které zájemcům vymění dosavadní sériové číslo za nový aktivační kód.“


 

Ilustrační obrázky

TrustPort Total Protection 2011
Snímek softwaru


 

TrustPort Total Protection 2011
Snímek softwaru


 

Profil společnosti TrustPort

TrustPort je významným výrobcem softwarových řešení pro bezpečnou komunikaci a spolehlivou ochranu dat. Produkty firmy TrustPort se v současné době svou kvalitou řadí ke světové špičce. V nezávislých testech se umisťují vždy na předních příčkách díky vynikající antivirové technologii, postavené na dvou skenovacích motorech.

Produkty firmy TrustPort jsou nabízeny v několika jazykových mutacích a chrání firmy a domácnosti ve více než stovce zemí světa. Společnost TrustPort patří do Cleverlance Group, která se řadí mezi přední středoevropské podniky poskytující řešení a služby v oblasti informačních technologií.

V případě zájmu o další informace prosím navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte s použitím níže uvedených údajů:

Jakub Truschka

marketingový specialista

TrustPort, a.s.

Spielberk Office Centre

Holandská 878/2

639 00 Brno
Česká republika

Tel.: +420 541 244 471

E-mail: jakub.truschka@trustport.com

http://www.trustport.com

http://twitter.com/trustportnews

http://www.facebook.com/pages/TrustPort/198693263785

Další článek: Francie bude mladým přispívat na nákup online hudby, aby ji nekradli

Témata článku: Nová řada, Nový produkt, Elements, Osobní profil, Bezplatná varianta, Ochrana, Němec, Pokročilá technologie, Total, Tradiční uložení, Webový specialista, Počítače cena na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

** Mapy Googlu mají spoustu funkcí, které jsou často přehlíženy ** Využijte například podrobnější možnosti plánování cest ** Hodit se mohou i tipy na sdílení nebo pohledy do minulosti

Karel Kilián | 25

Nejlevnější router s Wi-Fi 6 v testu: vážně ještě chcete kupovat routery jen pro 802.11ac?

Nejlevnější router s Wi-Fi 6 v testu: vážně ještě chcete kupovat routery jen pro 802.11ac?

** Otestovali jsme TP-Link Archer AX10, nejdostupnější router s Wi-Fi 6 ** Šetřilo se, ale zatím ty ústupky tolik nebolí ** Pro domácí síťování pohodlná volba, do firmy ale chcete něco lepšího

Tomáš Holčík | 45Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor