TrustPort opět předběhl ostatní hráče na trhu

TrustPort opět předběhl ostatní hráče na trhu

Za poslední rok neohlásil software značky TrustPort v testech Virus Bulletinu jediný falešný poplach a trvale se umisťuje na předních místech, pokud jde o úspěšnost detekce virů a jiného malwaru. V nejnovějším testu antivirových produktů na serverové platformě se TrustPort Antivirus stal opět světovou jedničkou v likvidaci škodlivého softwaru, a to za použití klasického skenování i proaktivních metod.

„Výsledek testu nás samozřejmě těší, ale rozhodně nechceme usnout na vavřínech,“ komentuje úspěch Vladimír Němec, ředitel společnosti TrustPort. „Ukazuje se, že naše dlouhodobé zaměření na inovace v bezpečnostních technologiích přináší své ovoce.“ Software značky TrustPort pro osobní počítače je založen na unikátní antivirové technologii s více skenovacími motory, zaručující téměř stoprocentní úspěšnost filtrování malwaru.

Reaktivní a proaktivní test ukazuje schopnost zúčastněných produktů účinně zastavit nejnovější virové hrozby, a to i v případě, kdy viry dosud nebyly popsány a zařazeny do databáze virových signatur. Klasickým skenováním s pomocí virové databáze rozpoznal TrustPort Antivirus v průměru 99,81 % škodlivých kódů, heuristickými metodami zastavil na 94,43 % virů. Celkovým průměrem 98,47 % obsadil první místo v testu.

„Běžně se vyskytující viry se mu podařilo zvládnout dobře, stejně jako sadu čistých vzorků, a TrustPort si tak se stylem vysloužil ocenění VB100,“ píše v závěrečné zprávě John Hawes, vedoucí testovacího týmu. „Při všech čtyřech účastech v posledním roce TrustPort uspěl, a v žádné ze svých devíti účastí v posledních dvanácti testech výrobce neselhal.“ Potvrzuje se tak trvale vysoká kvalita softwaru značky TrustPort.

Testován byl produkt TrustPort Antivirus, identická antivirová technologie je však použita rovněž v bezpečnostním balíku TrustPort Internet Security a v zabezpečení pro náročné TrustPort Total Protection. Optimální výsledky skenování jsou tak zajištěny, ať už si uživatel pořídí kterýkoli z těchto tří produktů, s ohledem na vyžadovaný rozsah prvků zabezpečení.

Profil společnosti TrustPort

TrustPort je přední výrobce bezpečnostního softwaru. V mnoha nezávislých testech se TrustPort řadí ke světové špičce v oblasti bezpečnostních řešení pro informační a komunikační technologie. Nedávné testy realizované společnostmi Virus Bulletin a AV-Comparatives potvrdily prominentní pozici TrustPortu v antivirovém odvětví.

Produkty firmy TrustPort jsou nabízeny v několika jazykových mutacích a chrání firmy a domácnosti ve více než stovce zemí světa. Společnost TrustPort patří do Cleverlance Group, která se řadí mezi přední středoevropské podniky poskytující řešení a služby v oblasti informačních technologií.

Pro více informací prosím navštivte stránky www.trustport.com nebo nás kontaktujte s použitím níže uvedených údajů:

Další článek: TechCrunch: Facebook představí webový videochat postavený na Skypu

Témata článku: Náročné použití, Nejnovější produkt, Osobní profil, Poslední výrobce, Němec, Test, Vysoký rozsah, Náročný test, Nejnovější technologie


Určitě si přečtěte

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 54

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 92

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF