TrustPort Antivirus rozumí německy a španělsky

4. července 2008
GeForce 9800 GT na fotografii
TrustPort Antivirus rozumí německy a španělsky

Společnost TrustPort, a.s., významný producent bezpečnostních řešení, oznamuje lokalizaci produktů TrustPort Antivirus a TrustPort PC Security do německého a španělského jazyka.

Do dnešního dne byly verze TrustPort Antivirus a TrustPort PC Security nabízeny v českém, anglickém a německém jazyce. Německá verze obou programů byla uvolněna během května tohoto roku. S jejím příchodem se společnosti TrustPort otevřely dveře na rozsáhlý německý trh, kde již slaví dílčí úspěchy s firmou RoKo Marketing GmbH. Německou lokalizaci obou uvedených programů naleznete na německé verzi internetových stránek www.trustport.com v sekci „Download.“

S radostí oznamujeme, že od 24. 6. 2008 je k dispozici španělská verze programů TrustPort PC Security a TrustPort Antivirus. Španělsky mluví nyní již více než 400 miliónů lidí, kteří tak ze španělštiny dělají jeden z nejdůležitějších jazyků světa. Společnost TrustPort tak získává nemalé možnosti pro navázání nových obchodních kontaktů a razantní zvýšení prodeje ve španělsky mluvících zemích, především pak v Mexiku, kde již úspěšně spolupracuje s tamním významným distributorem softwaru, firmou Ellercom. Španělská lokalizace je zpřístupněna ke stažení na anglické verzi www.trustport.com v sekci „Download.“

TrustPort PC Security - komplexní řešení pro ochranu a bezpečnost dat určené pro použití na pracovních stanicích a noteboocích. Obsahuje antivirový program, antispam, antispyware, personální firewall, program pro skartování elektronických dat, aplikaci pro použití elektronického podpisu a nástroj pro on-line šifrování na virtuálním disku. TrustPort PC Security je kompatibilní s centrální správou TrustPort Management. Řešení je schopno spolehlivě zajistit úplnou ochranu jednotlivých stanic v síti i u samostatných uživatelů.

TrustPort Antivirus jako součást komplexního balíku TrustPort® PC Security je na antivirovém trhu relativně krátkou dobu, za kterou ukázal své kvality zejména díky inovačnímu přístupu společnosti TrustPort. Bezkonkurenční je použití pěti skenovacích motorů, jejichž vzájemná kombinace zaručuje vynikající diagnostiku, což např. dokazují pravidelné nezávislé testy (Virus Bulletin, AV-Comparatives, apod.). Stejná technologie je použita i v moderním řešení pro ochranu internetových bran před spamem, viry a spywarem - TrustPort Internet Gateway a v řešení pro ochranu síťového prostředí organizace na úrovni souborových serverů - TrustPort® Servers. 

Témata článku: Bezpečnost, Internet, Antivirus

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí