TrustPort Antivirus jako samostatný produkt

TrustPort Antivirus jako samostatný produkt

Společnost TrustPort a.s., významný producent bezpečnostních řešení, oznamuje uvolnění svého antivirového programu jako samostatného produktu pod obchodním názvem TrustPort Antivirus a změnu názvu stanicového řešení TrustPort Workstation na TrustPort PC Security.

Doposud byl Antivirus nabízen pouze jako součást komplexního bezpečnostního balíku pro koncové stanice – TrustPort PC Security (dříve TrustPort Workstation).

„Nyní mohou jeho jedinečné kvality ocenit i uživatelé, kteří hledají pouze ochranu před škodlivými kódy z internetu a ostatní bezpečnostní opatření (firewall, šifrování, skartace, apod.) pro ně nejsou přínosem, nebo je řeší jiným způsobem. Tento významný krok zcela jistě povede také k lepší konkurenceschopnosti tohoto produktu na českém, ale i na zahraničních trzích“, uvedla marketingová ředitelka Lucie Ema Kuřáková.

TrustPort Antivirus bude na českém a slovenském trhu nabízen podle stejného obchodního modelu jako TrustPort PC Security. To znamená, že koncoví uživatelé si jej budou moci zakoupit ve formě PACKů obsahujících 1, 3 nebo 5 licencí u některého z našich partnerů. Na zahraničních trzích bude zahájena distribuce přes širokou síť našich distributorů.

Dalším neméně významným krokem, který společnost TrustPort učinila, je změna názvu bezpečnostního balíku pro koncové stanice a notebooky TrustPort Workstation na TrustPort PC Security. Lucie Ema Kuřáková k tomu dodává: „Nový název lépe vystihuje podstatu a určení samotného produktu a věříme, že přejmenování povede k jeho většímu rozšíření mezi uživatelskou veřejností.“

TrustPort PC Security - komplexní řešení pro ochranu a bezpečnost dat určené pro použití na pracovních stanicích a noteboocích. Obsahujeantivirový program, antispam, antispyware, personální firewall, program pro skartování elektronických dat, aplikaci pro použití elektronického podpisu a nástroj pro on-line šifrování na virtuálním disku. TrustPort PC Security je kompatibilní s centrální správou TrustPort Management. Řešení je schopno spolehlivě zajistit úplnou ochranu jednotlivých stanic v síti i u samostatných uživatelů.

TrustPort Antivirus jako součást komplexního balíku TrustPort PC Security je na antivirovém trhu relativně krátkou dobu, za kterou ukázal své kvality zejména díky inovačnímu přístupu společnosti TrustPort. Bezkonkurenční je použití pěti skenovacích motorů, jejichž vzájemná kombinace zaručuje vynikající diagnostiku, což např. dokazují pravidelné nezávislé testy (Virus Bulletin, AV-Comparatives, apod.). Stejná technologie je použita i v moderním řešení pro ochranu internetových bran před spamem, viry a spywarem - TrustPort Internet Gateway a v řešení pro ochranu síťového prostředí organizace na úrovni souborových serverů - TrustPort Servers.

Váš názor Další článek: Největší internetová parfumerie skupuje konkurenci

Témata článku: Notebooky, Antivirus, Bezpečnost, Významná součást, Antivirový program, Stejná kvalita, Marketingový název, Stejný trh, Apod, Koncový uživatel, Kancelářský notebook na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Proč teď nedává smysl kupovat notebook a kdy přijde ten správný čas

Proč teď nedává smysl kupovat notebook a kdy přijde ten správný čas

** Během pár týdnů přijdou na trh výkonnější notebooky ** Čím dražší notebook vybíráte, tím víc se vám změní nabídka ** Také lehké notebooky budou téměř herní

Tomáš Holčík | 52

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

** Dlouhý betatest končí a nyní všichni mohou hrát přes internet ** Nemusíte žádné hry kupovat znovu. Jede to, co už máte v knihovnách na Steamu, Uplay, Battle.net a jinde ** Roční náklady odpovídají ceně jedné běžné hry

Tomáš Holčík | 53Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor