TrustPort Antivirus dosáhl dvojitého úspěchu ve srovnávacích testech

TrustPort Antivirus dosáhl dvojitého úspěchu ve srovnávacích testech

TrustPort, přední výrobce bezpečnostního software dnes oznámil, že jeho výrobky podle přísných testů dvou hlavních nezávislých laboratoří - VB100 a AV-Comparativeszískaly další ocenění za nejlepší antivirovou technologii v tomto odvětví.

Klepněte pro větší obrázekTestovací sada použitá laboratoří AV-Comparatives obsahovala více než 400 000 vzorků malwaru, které nebyly starší než šest měsíců. TrustPort Antivirus obsadil nejvyšší příčku v testu díky své detekci 99,2 % všech vzorků, což je vynikající výsledek ve srovnání s ostatními produkty. Díky tomu získal TrustPort Antivirus další ocenění AV-Comparatives Advanced+.

Do dubnového testování laboratoře Virus Bulletin se zapojilo téměř sedmdesát výrobců. Jejich výrobky byly předmětem řady testů zaměřených na skenování v reálném čase a skenování na vyžádání, hodnotila se reaktivní a proaktivní detekce a v potaz byla vzata také výkonnostní kritéria. TrustPort Antivirus získal s úspěšností 98 % a 0 % falešných poplachů první místo.

“TrustPort je jeden z mála produktů využívajících více motorů, které pravidelně soupeří o nejlepší skóre v našich testech, a vymezuje si pravý horní roh našeho reaktivního a proaktivního kvadrantu jako svůj vlastní,” poznamenává John Hawes, technický konzultant Virus Bulletinu. “Bilance společnosti v posledních letech je vynikající, zahrnuje devět úspěchů v posledních dvanácti testech; třikrát se společnost nezúčastnila. V posledním roce se zúčastnila a prošla ve čtyřech testech.“

Zpráva Virus Bulletinu od Johna Hawese dále podrobně popisuje kvality TrustPort Antiviru: “Proces nastavení je poměrně rychlý, bez odchylek oproti běžným zvyklostem, a vše je hotovo asi za minutu bez nutnosti restartu.” Zpráva pokračuje uznáním skvělých detekčních poměrů, které „ve většině oblastí stěží klesly pod 99 %; dokonce i v proaktivním týdnu testu reaktivní a proaktivní detekce předvedl software skutečně vynikající výkon. Sadu běžně se vyskytujících virů bez problémů rozmetal, a hlavně, naložil obdivuhodně s kontrolní sadou neškodných vzorků.“

Témata článku: Antivirus, Nejlepší antivirus, Falešná zpráva, Poslední výrobce

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí