True Image 2013 přináší sílu cloudu domácím uživatelům

True Image 2013 přináší sílu cloudu domácím uživatelům

Společnost Acronis dnes oznámila uvolnění nové aplikace True Image 2013™ by Acronis® v českém jazyce. Nejnovější verze produktu založená na zálohování disků nyní zahrnuje webový přístup k souborům a složkám uloženým v cloudu Acronis. Uživatelé mohou mít přístup ke svým souborům dokonce i bez počítače nebo notebooku, mohou si na svá zařízení se systémy iOS nebo Android zdarma stáhnout aplikaci dostupnou prostřednictvím App Store nebo Google Play. Nejnovější verze aplikace True Image 2013 by Acronis také obsahuje podporu operačního systému Microsoft® Windows 8.

Společnost Acronis využila deseti let inovací technologie diskových obrazů a posunula hranice tradičního zálohovacího produktu o vylepšenou synchronizaci a sdílení souborů, což uživatelům umožňuje přístup k nejnovějším verzím souborů, ať už jsou v počítači, na USB disku, na NAS zařízení nebo v cloudu Acronis. Když nastane změna v jednom umístění, automaticky se aktualizují další umístění, v nichž je nainstalován software Acronis. S předplatným služby Acronis True Image Online mohou uživatelé také veřejně nebo privátně sdílet soubory s dalšími uživateli přímo z Průzkumníka systému Windows nebo přes aplikace na mobilních zařízeních.

“Loni jsme posunuli trh dopředu, přidali jsme k zálohování a obnově disků funkci synchronizace,“ uvedl Dmitri Joukovski, viceprezident pro management produktů ve společnosti Acronis. „Tuto funkci si naši uživatelé velice oblíbili a nyní jsme ji vylepšili a rozšířili o možnost využívat v mobilních zařízeních. Naši zákazníci patří mezi první uživatele nových technologií a ocenili inovaci a mobilitu, kterou společnost Acronis přinesla do jejich sítí. Naší zákazníci vědí, že mají vždy, kdekoli, kdykoli a za všech okolností přístup k nejaktuálnějším verzím souborů.“

Aplikace True Image 2013 by Acronis je navržena s ohledem na co nejsnadnější instalaci a používání běžným uživatelem, nabízí ale také funkce pro uživatele, kteří požadují pokročilejší možnosti. Poskytuje zálohy na úrovni systému a souborů včetně přírůstkových a rozdílových záloh, podporu virtuálních pevných disků a s doplňkem True Image 2013 by Acronis Plus Pack umožňuje obnovu operačního systému na odlišný hardware.

Standardní funkce pro zjednodušení a zkrácení doby zálohování a obnovy zahrnují:

Acronis® Non Stop Backup™:Automatizované přírůstkové zálohy

Acronis® Startup Recovery Manager®:Spouští se při restartu klávesou F11, když se nepodaří spustit operační systém.

Acronis® SecureZone®: Bezpečný oddíl na disku pro ukládání zálohy disku na systémové jednotce.

Time Explorer: Pomůže s řešením problémů, zobrazí snímky obrazovek, které budou přesně ukazovat, jak systém vypadal v okamžiku zálohování.

Správce rozšířené kapacity Acronis: Pracuje s jednotkami většími jak 2 TB, i když s nimi nepracuje operační systém.

Vysoká úroveň šifrování: Soubory je možné zabezpečit 128, 192 a 256bitovým šifrováním.

Set&Forget™:Stačí nastavit plán zálohování a automatizovat zabezpečení.

Acronis Try&Decide®: Když uživatel nechce přijmout změny, umožňuje vrátit se k předchozím nastavením.

Acronis Universal Restore™:Dostupný v doplňku Plus Pack – umožňuje obnovu na odlišný hardware.

Cena a dostupnost

Aplikace True Image 2013 by Acronis je dostupná u vybraných prodejců a online.

Doporučená koncová cena 1052,- Kč bez DPH.

Doplněk True Image 2013 by Acronis Plus Pack je dostupný online a u maloobchodních prodejců za 779, Kč bez DPH.

Umožňuje uživatelům obnovit zálohu systému na odlišný hardware, bez ohledu na výrobce, model nebo instalované komponenty.

Předplatné služby Acronis True Image Online je dostupné online za 49,95 Euro na rok, nebo za 4,95 Euro měsíčně. Dostupný je také jeden měsíc zkušebního předplatného zdarma.

Další článek: Nový Skype 6 si rozumí s účty Microsoftu a Facebooku

Témata článku: Automatizovaná funkce, Systém předplatného, Image, Acronis True Image, Nejnovější verze, Dostupný soubor, Acronis, Tradiční uložení, Dostupné funkce, Instalovaná aplikace, Záloha, Time Management, Nejnovější produkt, Nový notebook na Mall.cz


Určitě si přečtěte

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 66

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 111Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF