Třetí ročník ankety Auto Internetu už zná svého vítěze !

Soutěž Auto Internetu pořádali již tradičně internetový portál Atlas.cz a společnost InterAuto, s. r. o. Milovníci motorismu mohli v roce 2003 hlasovat pro své favority na webových stránkách auto.atlas.cz či autointernetu.cz.

Ankety Auto Internetu se zúčastnilo několik desítek tisíc uživatelů internetu, kteří hlasovali celkem pro 24 modelů 20ti automobilových značek. Vítěze jednotlivých kategorií vyhlásila v pátek 28. 2. na výstavě Auto Show v pražských Letňanech moderátorka Autosalonu Prima TV Petra Voláková. Ceny předávali zástupci Atlas.cz, InterAuto a Terinvestu.

Celkovým vítězem a Autem Internetu pro rok 2003 se stal  Peugeot 307 SW, který na pomyslném trůně vystřídal svého koncernového kolegu, loňského vítěze, Peugeot 307.

 V dalších kategoriích se umístili :

Malé vozy : Hyundai Getz

Rodinné vozy : Peugeot 307 SW

Reprezentační vozy : Volkswagen Phaeton

Sportovní vozy: Alfa Romeo 156 GTA

Terénní vozy: Nissan X-Trail

 

Obrazový i zvukový záznam z předávání cen Auto Internetu naleznete  na adresách mms://netshow.atlas.cz/auto/auto2856.wmv mms://netshow.atlas.cz/auto/auto100.wmv mms://netshow.atlas.cz/auto/auto250.wmv

 

 

ATLAS.CZ  je česká akciová společnost, provozující dlouhodobě druhý nejnavštěvovanější internetový portál v České republice. Atlas.cz spravuje  téměř 50 internetových služeb, což jej řadí z hlediska šíře nabídky na první místo mezi českými internetovými portály

Váš názor Další článek: IBM čelí miliardové žalobě kvůli Linuxu

Témata článku: , , , , , , , , , , ,