Trend Micro zajišťuje volný a bezpečný pohyb on-line pro Mac OS X

Trend Micro zajišťuje volný a bezpečný pohyb on-line pro Mac OS X

SpolečnostTrend Micro ohlásila nový produkt, který pomůže uživatelům na platformě Mac s libovolným prohlížečem bezpečně surfovat po webu a bez obav používat odkazy v e-mailu i systémech rychlého zasílání zpráv a být neustále chráněni před internetovými útoky.

„Internetoví uživatelé potřebují on-line ochranu nezávisle na operačním systému,“ prohlašuje Carol Carpenter, viceprezidentka Trend Micro pro spotřebitelský marketing. „Naším cílem je zajistit spotřebitelům výkonné a snadno ovladatelné zabezpečení, aby mohli bez obav surfovat po internetu, ať už používají Mac nebo Windows.“

Trend™ Smart Surfing for Mac nabízí špičkový antimalware a ochranu před webovými hrozbami

Ať už spotřebitelé používají jakýkoli operační systém, potřebují ochranu před internetovými útoky a krádežemi identity. Technologie společnosti Trend Micro pro obranu před malwarem a ochranu před webovými hrozbami chrání identitu a osobní data uživatelů při nákupech, práci s internetovým bankovnictvím i při surfování on-line. Tyto technologie blokují odkazy na nebezpečné webové servery, jak v e-mailu, tak v systémech rychlého zasílání zpráv.

Díky nástroji Trend Smart Surfing for Mac jsou uživatelé na platformě Mac chráněni před internetovými podvody, které se z nich snaží vymámit důvěrné informace, i před nechtěným nainstalováním nebezpečného softwaru.

„Rodičovská kontrola“ pomáhá chránit děti na internetu

Děti dnes zkoumají internet víc, než kdy dřív. Funkce rodičovské kontroly umožňuje rodičům vybrat webové servery, které chtějí zablokovat, a tak chránit děti před nevhodným obsahem, aniž by jim bránili ve využívání všeho, co jim internet může nabídnout.

Trend Smart Surfing for Mac umožňuje snadnou instalaci i použití

Kromě snadného použití a rychlé instalace nabízí Trend Smart Surfing také bezplatné automatické aktualizace, takže chrání zákazníky i proti nejnovějším hrozbám.

Ministr Kocáb chce internet pro vězně

Témata článku: Bezplatné využívání, Carpenter, Rychlý internet, Nejnovější trend, Surfing, Nejnovější zpráva, Trendy, Smart, Trend, Antimalware

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší