Trend Micro vylepšuje hostované zabezpečení e-mailů

Trend Micro vylepšuje hostované zabezpečení e-mailů

Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704), globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, rozšířila své zaměření na zákaznické služby a řešení zveřejněním jedné z nejagresivnějších dohod SLA (Service Level Agreement) pro hostované zabezpečení e-mailů v celém oboru.

Dohoda o úrovni služeb, která platí pro zákazníky všech velikostí využívající verze InterScan Messaging Hosted Security Standard a Advanced, předpokládá vrácení peněz (s určitými omezeními) v případě, že nejsou splněny následující úrovně výkonnosti služeb:

  • stoprocentní dostupnost služby s případným výpadkem měřitelným v minutách, nikoli hodinách,
  • ne více než 0,0004procentní výskyt falešně pozitivních případů,
  • minimálně 95procentní efektivita blokování spamu,
  • maximálně dvouminutové zpoždění při doručení e-mailu,
  • žádná virová infekce e-mailu,
  • reakce technické podpory do určitého časového limitu v závislosti na závažnosti daného incidentu.

„Naše zkušenosti se službou Trend Micro InterScan Messaging Hosted Security byly skvělé,“ řekl Tom Grant, IT manažer firmy Flexible Products. „Jakmile jsme ji zprovoznili, klesl objem spamu na přijatelnou úroveň. Šlo přitom o přednastavené hodnoty – nic jsme neupravovali. Nová SLA, kterou Trend Micro nyní nabízí, je jen další důkaz jejich péče o zákazníky a důvěry ve vlastní nabídku služeb.”

„Práce malých, středních i velkých podnikových zákazníků je závislá na jejich e-mailových systémech a na zabezpečení a ochraně těchto systémů. Hodinové výpadky těchto systémů nejsou akceptovatelné – podniky si je v dnešní době rychlé komunikace v reálném čase prostě nemohou dovolit,“ uvedl Steve Quane, výkonný generální manažer divize SMB u Trend Micro. „Trend Micro nyní nabízí tuto agresivní SLA dohodu s možností vrácení peněz proto, že chápeme důležitost e-mailu pro naše zákazníky a protože plně věříme našemu řešení pro hostované zabezpečení e-mailů.“

Soukromí e-mailové komunikace

Díky InterScan Messaging Hosted Security jsou e-maily zpracovávány automaticky a transparentně bez zásahu člověka. Žádné informace, které identifikují příjemce nebo obsah e-mailu, přitom nejsou společností Trend Micro uchovávány. Díky tomuto typu kontroly se mohou i podniky, které podléhají těm nejpřísnějším regulačním pravidlům ohledně soukromí, spolehnout na to, že InterScan Messaging Hosted Security těmto pravidlům vyhoví.

InterScan Messaging Hosted Security je navíc v souladu i s dalšími předpisy týkajícími se prevence úniku dat a poskytuje flexibilní filtrování obsahu, které může identifikovat prakticky jakýkoli typ obsahu. Díky tomu může prosazovat soulad s legislativou a předcházet únikům dat. InterScan Messaging Hosted Security navíc také nabízí funkce pro šifrování e-mailů, což umožňuje zajistit soulad s legislativou a chránit soukromí e-mailové komunikace.

Silnější řešení SaaS, jehož motorem je Smart Protection Network

Služba Trend Micro InterScan Messaging Hosted Security, která blokuje až 99 procent spamu a jejímž motorem je Trend Micro Smart Protection Network, zastavuje spam a další e-mailové hrozby ještě dříve, než proniknou do sítě. Využitím Trend Micro Smart Protection Network, architektury pro zabezpečení obsahu typu cloud-client poskytující korelované, inteligentní služby provozované v prostředí internetu, získávají zákazníci okamžitou a automatickou ochranu proti e-mailovým hrozbám.

Protože jde o řešení typu software jako služba, nemusí se zákazníci využívající InterScan Messaging Hosted Security zabývat softwarem, hardwarem, bezpečnostními aktualizacemi nebo údržbou IT, což jim umožňuje soustředit se přímo na jejich podnikání. InterScan Messaging Hosted Security je kompletně škálovatelné řešení pro neomezený počet e-mailů s jedinou pevnou cenou za uživatele, které pomáhá společnostem všech velikostí vyřešit jejich bezpečnostní potřeby.

Váš názor Další článek: Microsoft žaluje DHL za zničení 21 600 XBoxů

Témata článku: Únik, Skvělá efektivita, Motor, Trendy, Dnešní únik, Časový limit, Skvělé řešení, Mail, Trend, Určitý důkaz, Micro, Následující minuta, Grant

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší