Trend Micro prodloužila dohodu s Microsoft Corp. o antivirovém skenování schránek v MSN Hotmailu

Už třetí rok budou e-maily a jejich přílohy posílané a přijímané zákazníky známého webmailu prohlíženy v reálném čase antivirovým softwarem Trend Micro.
Trend Micro prodloužila dohodu s Microsoft Corp. o antivirovém skenování schránek v MSN Hotmailu

10. dubna 2006 - Cupertino, Kalifornie - Společnost Trend Micro, Inc. (TSE: 4704, NASDAQ: TMIC), vedoucí společnost na trhu antivirového a bezpečnostního softwaru a souvisejících služeb, oznámila, že došlo k prodloužení její dohody s MSN z roku 2004 a Trend Micro bude pokračovat v antivirovém skenování, čištění a ochraně zhruba 230 milionů e-mailových účtů Hotmailu v reálném čase.

V rámci dohody poskytuje Trend Micro uživatelům MSN Hotmailu skenovací a rozpoznávací služby, které automaticky ochraňují všechny posílané nebo přijímané e-maily a přílohy a zajišťují bezpečnější využívání internetu. Antivirové technologie a služby Trend Micro pomohou chránit emailové zprávy a jejich přílohy v MSN Hotmailu vyhledáváním virů, trojských koní, červů a dalších škodlivých hrozeb.

“Těšíme se na to, že budeme i nadále podporovat Microsoft v jeho dlouhodobém úsilí o zabezpečení uživatelů Hotmailu pomocí našich antivirových skenovacích služeb provozovaných v reálném čase,“ řekl Lane Bess, globální generální manažer Trend Micro pro spotřebitelské produkty a služby. „Internetové hrozby zůstávají hlavní starostí uživatelů celého světa, ale Microsoft se může spolehnout na to, že Trend Micro díky prověřenému škálovatelnému antivirovému enginu a službám s rychlou odezvou bude i nadále hlídat e-mailové schránky stále rostoucího počtu zákazníků MSN Hotmailu.“

O společnosti TREND MICRO
Společnost TREND MICRO je přední  světovou firmou v oblasti síťových antivirových řešení, softwaru a služeb pro zabezpečení internetového obsahu. Firma sídlí v Tokiu, své evropské ústředí má v Marlow v Anglii a obchodní zastoupení po celém světě. Produkty TREND MICRO jsou nabízeny prostřednictvím distribuční sítě dealerů poskytujících služby s přidanou hodnotou a sítě poskytovatelů řízených služeb. Další informace ohledně společnosti TREND MICRO a zkušební verze produktů lze nalézt na adrese: http://www.trendmicro-europe.com.

Váš názor | Nová verze Firefoxu zvyšuje bezpečnost a stabilitu

Témata článku: Microsoft, Hotmail, Antivirová společnost, Trend, Micro, Anglie, Trendy

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší