Trend Micro představil aplikaci Free Web Browsing Security

Trend Micro představil aplikaci Free Web Browsing Security

Společnost Trend Micro oznámila dostupnost aplikace Trend Smart Surfing v internetovém obchodě Apple App Store. Trend Smart Surfing je bezplatná aplikace pro zabezpečeníprohlížeče pro iPhone a přehrávače iPod touch, která nabízí ochranu před webovými hrozbami blokováním přístupu na záludné webové stránky.

Trend Smart Surfing je internetová utilita, která využívá zavedené webové technologie a komponenty Trend Micro™ Smart Protection Network k blokování uživatelů iPhone a iPod touch před neúmyslnou návštěvou webových stránek se záludným a nebezpečným obsahem vedoucím ke krádeži důležitých informací a osobních dat. Trend Micro Smart Protection Network je nová infrastruktura pracující v režimu „cloud-client“, která ověřuje bezpečnost víc než pěti miliard URL, e-mailů, a souborových dotazů denně a která chrání uživatele před webovými hrozbami v reálném čase. Díky dvacetiletým zkušenostem Trend Micro s počítačovou bezpečností a díky pokročilé technologii Trend Micro Smart Protection Network mají uživatelé Trend Smart Surfing k dispozici unikátní ochranu prohlížeče v reálném čase kamkoli si vezmou svůj iPhone nebo iPod touch.

Hlavní výhody Smart Surfing

Důkladné zabezpečení prohlížeče založeného na technologii Trend Micro Smart Protection Network, které blokuje přístup na nebezpečné webové stránky. Barevně označené výsledky vyhledávání, které usnadňují identifikaci škodlivých webových stránek. Tři úrovně bezpečnostní ochrany, které uživatel může měnit podle toho, jak potřebuje. Schopnost podpory současného prohlížení více webových stránek najednou. Trend Smart Surfing je k dispozici zdarma na Apple App Store v sekci iPhone a iPod touch nebo na adrese: www.itunes.com/appstore/. Více informací můžete nalézt rovněž na adrese: http://us.trendmicro.com/us/products/personal/free-tools-and-services/smart-surfing/index.html

Témata článku: Apple iPod Touch, Generator, iPod Touch, Meta, Purple, Single, Smart, Surfing, Touch, Trend, Trendy

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí