Trend Micro ohlašuje řešení typu client/server pro Citrix XenApp

Trend Micro ohlašuje řešení typu client/server pro Citrix XenApp

Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704), globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, ohlásila, že její hlavní produkt pro zabezpečení koncových bodů ve velkých podnicích – OfficeScan Client/Server Edition 8.0, byl prověřen jako Citrix® Ready™. Program Citrix Ready pomáhá zákazníkům určovat, která řešení jiných firem přinesou nejlepší výsledky při spolupráci s produkty tvořícími infrastrukturu Citrix Application Delivery Infrastructure.

OfficeScan Client/Edition 8.0využíváTrend Micro™ Smart Protection Network, infrastrukturu nové generace pro zabezpečení obsahu, která je určena k ochraně zákazníků před webovými hrozbami prostřednictvím analýzy a korelace hrozeb prováděnými v reálném čase v prostředí internetu. OfficeScan poskytuje Citrix XenApp™ zabezpečení v režimu klient/server kombinací technologie Trend Micro pro zjišťování důvěryhodnosti webů spolu s ochranou před viry a spywarem, rozpoznáváním nových variant hrozeb, anti-rootkitovým zabezpečením, odstraňováním malwaru a jeho zbytků plus firewallovým zabezpečením. Jeho architektura využívající zásuvné moduly (plug-ins), možnosti virtualizace a rozšířená podpora platforem zajišťuje lepší bezpečnost, bezproblémovou kompatibilitu a snadnou správu.

„Citrix je už po dlouhou dobu leaderem v oblasti virtualizace desktopů a aplikací. Zákazníci Citrixu nyní mohou využívat přední produkt pro zabezpečení koncových bodů od Trend Micro a chránit jím jak tradiční, tak virtualizovaná prostředí,“ řekl Scott Clinton, ředitel Trend Micro pro podniková řešení a aliance. „Citrix Ready hraje klíčovou roli při získávání důvěry zákazníků pro řešení optimalizovaná pro podporu prostředí Citrix.“

OfficeScanClient/Server Edition 8.0 je prověřen jako Citrix Ready

Program Citrix Ready usnadňuje zákazníkům hodnocení doplňkových produktů a řešení, které mohou vylepšit prostředí Citrix. OfficeScan Client/Edition 8.0 úspěšně prošel ověřovacím procesem, takže zákazníci si mohou být jisti, že produkt je kompatibilní s verzemi Enterprise a Platinum prostředí XenApp.

Váš názor Další článek: YouTube zpoplatní stahování videí

Témata článku: Bezproblémové řešení, Clinton, Klíčová role, Tradiční režim, Leader, Ready, Citrix, Hlavní role, Scott, Delivery

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší