Trend Micro Enterprise Security poskytuje lepší zabezpečení za nižší cenu

Trend Micro Enterprise Security poskytuje lepší zabezpečení za nižší cenu

 Podniky, které zápasí se současnou recesí globální ekonomiky mohou díky cloud-client architektuře Trend Micro Enterprise Security a Trend Micro™ Smart Protection Network výrazně snížit jak bezpečnostní riziko, tak bezpečnostní výdaje.

Společnost Osterman Research zjistila názory více než stovky podnikových bezpečnostních odborníků a provedla vlastní nezávislou analýzu, v níž porovnala efektivitu a celkové náklady na vlastnictví konvenčních bezpečnostních prostředků využívajících porovnávání signatur a cloud-client řešení Trend Micro. Závěrečná zpráva uvádí, že řešení Trend Micro Enterprise Security může přinést s ničím neporovnatelný přínos:

 • 62% snížení počtu infikovaných koncových bodů,
 • 40% snížení nákladů na řízení bezpečnosti,
 • 20% omezení počtu porušení bezpečnostních zásad,
 • celková roční úspora 60 dolarů na jednoho zaměstnance.
   

Řešení Trend Micro Enterprise Security pro zabezpečení webu, předávání zpráv a koncových bodů využívají jedinečnou architekturu cloud-client, která kombinuje služby pro zabezpečení webu, e-mailu a souborů s odlehčenou clientskou infrastrukturou a poskytuje zákazníkům okamžitou ochranu před hrozbami a malwarem určeným pro úniky dat. Podniky nejsou už nadále vystaveny nebezpeční plynoucích ze zranitelností systémů a složité správy konvenčních produktů stahujících soubory se vzorky malwaru.

V číslech: Náklady na konvenční bezpečnostní řešení

Podle zprávy sice podniky využívající konvenční produkty pro zabezpečení obsahu vynakládají téměř sto dolarů na jednoho zaměstnance, přesto trpí značným počtem infekcí a porušováním bezpečnostních zásad. Průzkumy ukázaly, že pro podnik s 5000 zaměstnanci jsou každoročně infikovány dva ze tří koncových bodů. Mezi další ztráty patří:

 • 197 300 dolarů vynaložených na čištění koncových bodů od malwaru.
 • 160 300 dolarů ztracených kvůli nižší produktivitě zaměstnanců.
 • Přes 487 000 dolarů utracených za práce spojené se správou zabezpečení.

V číslech: Úspory díky Trend Micro Enterprise Security

Podle zprávy nižší počet infekcí a porušení bezpečnosti spolu se snížením výdajů na správu souborů se signaturami může snížit celkové náklady na bezpečnostní řešení o 60 dolarů na zaměstnance, což pro podnik s 5000 lidmi znamená úsporu téměř 30 000 dolarů ročně. Mezi další úspory patří:

 • 162 000 dolarů ročně za nižší výdaje na práce spojené se správou zabezpečení.
 • 101 000 dolarů ročně za vyšší produktivitu zaměstnanců mimo IT.
 • 31 000 dolarů ročně díky využívání prostředků pro zabezpečení obsahu od jediného dodavatele.

„Cloud-client architektura Trend Micro poskytuje rychlejší ochranu než konvenční přístupy, které se spoléhají na aktualizace souborů se vzory malwaru. Trend Micro také poskytuje obsáhlé řešení, které umožňuje podnikům využívat pro zabezpečení obsahu jediného dodavatele,“ uzavírá Michael Osterman, zakladatel firmy Osterman Research.

„Přechod na produkty Trend Micro snížil počet zásahů technické podpory o 10 až 15 procent,“ řekl Jeffrey Rapini, manažer IT společnosti Jenny Craig. „V našem hlavním datovém centru, které slouží zhruba tisícovce z našich sedmi tisíc zaměstnanců to znamená okolo dvacet člověkohodin denně. V měřítku celé společnosti jsou to ohromující čísla – pro Jenny Craig jde o velmi výrazné úspory.“

Celé znění zprávy Osterman Research najdete na adrese:http://trendmicro.mediaroom.com/index.php?s=65&item=382

Váš názor Další článek: Minivideo: schválně hlučná skříň

Témata článku: Celkové náklady, Infekce, Zaměstnanci, Značné snížení, Item, Trendy, Celková bezpečnost, Micro, Trend, Celkový únik


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

** Model raketoplánu Columbia od českého konstruktéra umí i létat ** Obdivuhodný model si vzal 1600 hodin práce ** Podívejte se na fotografie ze stavby a prvního letu

Karel Jeřábek | 25

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

** Hledali jsme činnosti, které zpomalují počítač s Windows ** Chcete mít počítač co nejrychlejší? Dělejte všechno přesně naopak!

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 42Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch