Trend Micro dodává Housecall Server Edition pro poskytovatele internetového připojení a podnikovou e-commerci

5. září 2005
Poznejte lépe Windows Vista
Online odhalování a odstraňování hrozeb pomáhá poskytovatelům služeb a podnikům nabízet vyšší bezpečnost pro online zákazníky a snižuje náklady na podporu.
Trend Micro dodává Housecall Server Edition pro poskytovatele internetového připojení a podnikovou e-commerci

Společnost TREND MICRO, Inc. (symbol na japonské burze TSE: 4704; symbol na americké burze NASDAQ: TMIC), vedoucí firma v oblasti vývoje aplikací a služeb pro antivirovou ochranu sítí a internetového obsahu, uvedla na trh Trend Micro™ Housecall™ Server Edition v6.1. Jde o poslední verzi softwaru TrendMicro pro odhalování a odstraňování internetových ohrožení, který umožňuje poskytovatelům internetových služeb a podnikům lépe zabezpečit své zákazníky, kteří se připojují po internetu a snižuje náklady na technickou podporu.

Trend Micro Housecall Server Edition v6.1 odpovídá požadavkům na zvýšenou bezpečnost vyplývajícím z nárůstu internetových aktivit v oblasti bankovnictví, ecommerce apod. Nástroj je uživatelům k dispozici přes web, přičemž není potřeba předem instalovat jakýkoli software. Nástroj snižuje riziko plynoucí z virů, spywaru, keyloggerů a dalšího malwaru, které umožňují krádež identity nebo zneužití dat po internetu. Do nové verze Housecall přibyly funkce pro zjišťování a odstraňování spywaru a adwaru a funkce Secure Scan pro odhalování chybějících bezpečnostních záplat a dalších slabých míst. Bylo navrženo i nové, intuitivnější uživatelské rozhraní.

Poskytovatelé služeb využívající Housecall Server Edition na svých webových stránkách mohou omezit počet volání na technickou podporu souvisejících s malwarem a snížit tak náklady na tuto podporu. Zaměstnanci call-center a technické podpory se mohou seznámit s výsledky diagnostiky na dálku a identifikovat slabá místa v systémech zákazníků bez ohledu na to, zda jejich počítače mají nebo nemají instalovaný antivirový nebo antispywarový software. Tyto přínosy jsou zvlášť významné pro organizace s mnoha zákazníky nebo uživateli, jako jsou univerzity, banky a státní úřady.

„Ohrožení viry a spywarem vzrůstá a společnost Trend Micro stále usiluje o to, aby zvýšila bezpečnost internetu pro podniky a organizace a jejich zákazníky,“ řekl Raimund Genes, prezident Trend Micro pro Evropu a generální ředitel pro výzkum. „Zneužívání internetu může významně poškodit internetové obchodování a ovlivnit výdaje na technickou podporu poskytovatelů služeb. Poskytováním snadno distribuovatelných bezpečnostních nástrojů pro poskytovatele služeb a podniky pomáhá Trend Micro snížit potenciální škody a zvyšuje bezpečnost celosvětové výměny digitálních informací.“

Trend Micro Housecall poskytuje online zabezpečení pro uživatele počítačů od svého uvedení v roce 1997.

Trend Micro Housecall Server Edition v6.1 je k dispozici nyní. Podpora evropských jazyků bude přidána v následující verzi plánované na čtvrté čtvrtletí 2005. Ceny pro specifické zákaznické instalace jsou k dispozici na požádání v místní pobočce Trend Micro nebo u lokálních prodejců. Housecall Server Edition je také k dispozici jako hostovaný od Trend Micro za dodatečný poplatek. To umožňuje podnikům rychle nabídnout službu Housecall svým uživatelům bez jakýchkoli dalších nákladů na instalaci, údržbu nebo šířku pásma.

Témata článku: Software, Bezpečnost, Micro, Spyware, Trend, Trendy, Potenciální škoda

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí