Trask a IBM: OEM partnerství v oblasti business integration

29. ledna 2007
ATI R600 v březnu
Společnost Trask solutions významně rozšiřuje svoje aktivity v Business Integration a stala se v této oblasti prvním oficiálním OEM partnerem společnosti IBM pro produkty z rodiny WebSphere. OEM model umožňuje Trasku jednoduše a s řadou výhod poskytovat zákazníkům komplexní řešení postavená na produktech rodiny IBM WebSphere.
Trask a IBM: OEM partnerství v oblasti business integration

Získaný statut IBM OEM reseller potvrzuje vysokou kvalitu a přidanou hodnotu vlastních produktů a řešení, které Trask nad IBM technologiemi z rodiny WebSphere vybudoval. A  zároveň prokazuje úsilí Trasku vyjít vstříc potřebám a technologickému prostředí svých zákazníků. Pro zákazníky znamená uzavřené partnerství především potvrzení kvality integračních řešení společnosti Trask..

Mezi taková řešení patří především Trask Integration Framework (TIF), který představuje produkt kategorie Enterprise Service Bus určený pro efektivní aplikační integraci. Právě toto řešení je schválené společností IBM jako oficiální OEM řešení. Dalším vlastním řešením Trasku spojeným s IBM WebSphere produkty je Procesní portál, což je produktové řešení představující ucelený set nástrojů pro implementaci a správu procesů v organizaci.

„OEM partnerství potvrzuje dlouhodobě úspěšnou spolupráci Trasku se společností IBM založenou na expertní znalosti IBM produktů, která je opakovaně potvrzována řadou certifikátů a ocenění ze strany IBM. Navíc pro nás znamená lepší přístup k informacím o produktech, technologiích a vizích IBM a umožňuje nám dále zlepšovat naše řešení a služby poskytované zákazníkům ,“ říká za Trask Ing. Miroslav Vaic, Senior Manager odpovědný za oblast Business Integration.

Témata článku: IBM, Busy

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje