TRANSCEND představuje paměťové moduly pro serverová řešení

TRANSCEND představuje paměťové moduly pro serverová řešení

TRANSCEND rozšiřuje svou nabídku paměťových modulů o dva nové výrobky: DDR3-1333 VLP RDIMM s kapacitou 4GB a DDR3-1066 RDIMM s kapacitou 8GB. Moduly nabízí zvýšenou kapacitu, podporu pro tříkanálovou konfiguraci paměti a teplotní čidla, a byly vytvořeny se záměrem jejích použití v serverové infrastruktuře a řešeních typu cloud computing.

Modul DDR3-1066 RDIMM 8GB má díky 10vrstvému PCB pevnost a stabilitu, hliníkové radiátory pomáhají udržet nízkou provozní teplotu při zatížení. Propustnost až do 8,5GB/s. a možnost použít moduly s maximální kapacitou až do 48GB (na procesor) umožňují vytvořit spolehlivou infrastrukturu nezbytnou pro taková řešení jako virtualizace nebo cloud computing.

Druhý z nových modulů DDR3-1333 VLP RDIMM 4GB s výškou pouze 188mm, umožňuje využití i v nejmenších prostorech, např. ve skříních 1U nebo serverech typu blade. Při použití tříkanálové architektury u serverů založených na nejnovější platformě Xeon Intel Nehalem může propustnost dosáhnout až 10,6 GB/s.

DDR3-1333/1066 RDIMM splňují standardy JEDEC (Joint Electron Device Engineering Council). Na modulech je použito osm 256megabitových FBGA obvodů vysoké kvality. Moduly nabízí spolehlivý provoz v serverových řešeních a v pracovních stanicích s velkým zatížením paměti. Výrobce poskytuje na moduly doživotní záruku.

Témata článku: Cloud Computing, Modul, Transcend, Nízká výška

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje