Trancend představuje rodinu flash pamětí se zatahovacím USB konektorem

Trancend představuje rodinu flash pamětí se zatahovacím USB konektorem

TRANSCEND představuje novou mobilní paměť JetFlash® 500 se zatahovacím USB konektorem. Použitý mechanismus umožňuje vytáhnutí a zatáhnutí konektoru pomocí jednoduchého pohybu palcem. Díky tomu se uživatel nemusí starat o krytku, kterou lze snadno ztratit nebo na ni zapomenout.

Kryt JetFlash® 500 je vyráběn ultrazvukovým svařováním a následkem toho je spolehlivý a odolný. Vydrží nárazy i pád z výšky, a mechanismus zatahování USB konektoru zabraní jeho poškození – konektor je navíc pevně uchycen a tak se zabrání jeho uvolňování.

Klepněte pro větší obrázek

Nejnovější model pamětí se vyznačuje líbivým designem a je dostupný v pěti barevných provedeních, odpovídajících jednotlivým objemům: oranžové (2GB), červené (4GB), modré (8GB), zelené (16GB) a fialové (32GB).

Pro zvětšení funkčnosti JetFlash® 500 si může uživatel stáhnout z webové stránky výrobce bezplatný software JetFlash® elite, který nabízí nástroje pro správu dat.

Specifikace:

Klepněte pro větší obrázek

Záruka a cena:

Doporučená cena flash disku JetFlash® 500 s kapacitou 2 GB činí 199,- s DPH, 4GB – 299,- s DPH,8 GB 499,- s DPH, 16 GB 999,- s DPH, a 32 GB – 1899,- s DPH.

Témata článku: USB, Transcend, 32Gb

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji