TP-LINK M5350: sdílejte 3G internet po bezdrátové síti

TP-LINK M5350: sdílejte 3G internet po bezdrátové síti

Společnost TP-LINK, celosvětový dodavatel domácích a SOHO síťových produktů, představuje na českém trhu kapesní 3G modem M5350. Novinka dokáže sdílet 3G připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě až pro 10 zařízení najednou.

Pro vytvoření hotspotu stačí do zařízení vložit SIM kartu a začít si užívat mobilního internetu všude tam, kde je dostupné 3G pokrytí. Díky podpoře technologie HSPA+ dokáže modem stahovat až rychlostí 21,6 Mbit/s a odesílat data rychlostí až 5,76 Mbit/s.* O napájení modemu se stará baterie s kapacitou 2000 mAh, stav zařízení se pak zobrazuje na dobře čitelném OLED displeji.

Jednoduché sdílení 3G

Přenosné modemy s podporou 3G najdou uplatnění především na cestách. Zařízení disponující pouze USB rozhraním už dnes ale nemusí stačit, protože k internetu se dnes nepřipojují jen notebooky, ale stále častěji také tablety a chytré telefony. Díky modemu TP-LINK M5350 lze všechna zařízení jednoduše připojit k mobilnímu internetu prostřednictvím jedné SIM karty s 3G tarifním plánem.

Vysokokapacitní baterie

Kapesní modem TP-LINK M5350 disponuje integrovanou baterií o kapacitě 2000 mAh, která při běžném provozu jednoho uživatele (surfování po internetu, vyřizování elektronické pošty, poslouchání online hudby apod.) dostačuje na 7 až 10 hodin, v případě nepřetržitého stahování či sledování online videa na 6 až 7 hodin.

Pro nepřetržitý provoz je možné modem nabíjet prostřednictvím micro USB kabelu přímo z přenosného počítače nebo jej s využitím dodávaného adaptéru připojit k elektrické zásuvce.

Čtečka paměťových karet a OLED displej

Modem je vybaven také slotem pro paměťové karty typu micro SD s maximální kapacitou 32 GB, díky čemuž poslouží zároveň jako čtečka paměťových karet z mobilních zařízení.

Kompaktní tělo je doplněno vestavěným OLED displejem, na němž lze okamžitě zjistit užitečné informace jako úroveň signálu, typ sítě (2G/3G), status bezdrátové sítě a připojení, úroveň nabití baterie nebo statistiku přenesených dat.

Klepněte pro větší obrázek

Povedený design ve tvaru oblázku

Novinka M5350 se pro své „oblázkovité“ kapesní provedení, které modem předurčuje k pohodlnému přenášení, může již nyní pochlubit cenami iF Design a oceněním mezinárodní asociace CES pro rok 2013 za inovativní design a provedení.

Kapesní 3G modem TP-LINK M5350 lze zakoupit v síti autorizovaných distributorů a prodejců společnosti TP-LINK za doporučenou maloobchodní cenu 2198 Kč včetně DPH.

* Reálná maximální rychlost se může lišit dle operátora a provozních podmínek.

Klíčové vlastnosti

·Vestavěný 3G modem s podporou technologie HSPA+.

·Bezdrátové rozhraní s podporou standardu 802.11n.

·Rychlost až 21,6 Mbit/s pro download a maximálně 5,76 Mbit/s pro upload.

·Podpora až 10 uživatelů najednou.

·Integrovaná baterie o kapacitě 2000 mAh.

·Kapesní design pro snadné přenášení.

·Nabíjení prostřednictvím micro USB portu.

·Stavový OLED displej.

Témata článku: Modemy, Celosvětové pokrytí, OLED, Povedený design, Micro USB, Micro SIM

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje