Toshiba zjednodušuje propojení notebooků s přídavnými zařízeními

Toshiba zjednodušuje propojení notebooků s přídavnými zařízeními

Po úspěšném uvedení na veletrhu CES byla dnes v Evropě představena nejnovější verze populární série Toshiba dynadock™ s rozhraním USB 3.0. Jako jeden z prvních dokovacích řešení svého druhu nabízí Toshiba dynadock™ U3.0 celkem čtyři USB 3.0 porty, které doplňují další dva konektory USB 2.0, HDMI®, 5.1 audio, Ethernet a DVI-I porty.

Fakta & vlastnosti

Univerzální USB 3.0 dokovací stanice dynadock™ U3.0:
• Kompatibilní s notebooky vybavenými operačním systémem Windows® s USB2.0 nebo USB3.0
• 4x USB3.0, 2x USB2.0 porty
• 1x HDMI®, 1x DVI-I port
• Podpora dvou HD displejů s rozlišením až 2048 x 1152 bodů
• 5.1 audio (3.5mm audio výstup) port
• Gigabit LAN
• Toshiba USB Sleep-and-Charge technologie
• Rozměry včetně podstavce (Š x H x V): 113.8mm x 77mm x 223mm
• Barvy: lesklá černá nebo ocelově šedá
 

Dynadock™ U3.0 nabízí snadné připojení vašeho notebooku ke všem typům počítačových periferií, jako je monitor, myš, klávesnice, audio systém, tiskárna nebo externí pevný disk - to vše pouhým připojením jednoho kabelu. Díky svému kompaktnímu a elegantnímu designu pasuje Toshiba dynadock™ U3.0 k libovolnému zařízení a zároveň tak poskytuje organizované, úhledné, flexibilní a ergonomické pracoviště. Dynadock™ U3.0 bude k dispozici na evropském trhu ve druhém čtvrtletí roku 2012.

Široká škála možností připojení

Toshiba dynadock™ U3.0 zaujme nejen porty USB 3.0, ale jako jeden z prvních svého druhu nabízí také pro přenos digitálních dat HDMI® rozhraní. Podporuje rozlišení až 2048 x 1152, a to na dvou HD displejích, což v kombinaci s audio portem 5.1 poskytuje nejlepší video možnosti s kvalitním a působivým prostorovým zvukem.

Všechny tyto vlastnosti umožňují využít v kombinaci se stanicí dynadock™ U3.0 všechny možnosti nejnovější generace notebooků. Zajištěna je i kompatibilita se zařízeními USB 2.0. Díky integrované technologii Toshiba USB Sleep-and-Charge může dynadock™ U3.0 sloužit i jako praktická nabíjecí stanice pro mobilní zařízení.
 

Ideální volba pro firemní i soukromé účely

Hned po připojení jediného kabelu umožňuje dynadock™ U3.0 okamžitou součinnost se všemi připojenými zařízeními. Díky podpoře více monitorů může uživatel plně využít možností zpracování více úloh a zobrazit několik dokumentů na několika displejích najednou, nebo může jeden z monitorů vyhradit pro sledování videa. Doma může dynadock™ U3.0 sloužit jako centrální dokovací stanice pro všechny notebooky se snadným připojením k systému domácí zábavy, zahrnující například HD televizi a zvukový systém 5.1, což umožňuje působivý multimediální zážitek.

Dvě barevné varianty zdůrazňují úhledný design

Nový Toshiba dynadock™ U3.0 je k dispozici buď v lesklé černé nebo v ocelově šedé povrchové úpravě.

Témata článku: Ergonomická klávesnice, Porta, Dokovací konektor, Notebooky toshiba, Rozhraní HDMI, HDMI kabel, Port, Libovolný bod, Audio, Ideální volba, Černá varianta, Audio kabely, 2048, Televize doma

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje