Toshiba uvádí novou generaci svých firemních notebooků série R

Toshiba uvádí novou generaci svých firemních notebooků série R

Toshiba dnes představila řadu R900, která zahrnuje moderní štíhlé a lehké notebooky určené pro profesionální použití. Série R900 nabízí různé velikosti obrazovky, což umožní uživatelům vybrat si přístroj, který nejlépe vyhovuje jejich individuálním potřebám. Těm, kdo hodně cestující, poslouží nejlépe tenké a lehké provedení Portégé R930 s displejem o úhlopříčce 33,8 cm (13,3''). Notebooky Tecra R940 s obrazovkou 35,6 cm (14,0'') nebo Tecra R950 s 39,6 cm (15,6'') jsou určeny pro uživatele, kteří hledají univerzální řešení pro cestování s větší obrazovkou. Uživatelé notebooků R900 ocení výkon, praktičnost a lehkou konstrukci. Nová řada byla navržena jako nástupce série R800, která získala ocenění 'red dot' design award1.R900 pokračuje ve stejném duchu. Notebooky budou v Evropě k dispozici ve druhém čtvrtletí roku 2012.

Notebook Portégé R930: výkonný mobilní společník

Portégé R930 s hmotností pouhých 1,5 kg je ideálním řešením pro cestovatele. Díky použitému systému vzduchového chlazení může R930 využít možnosti 3. generace procesorů Intel® Core™ s plným napájením. Notebooky tak mají dostatečný výkon k provozu všech náročných podnikových aplikací. Inovativní notebook Toshiba R930 obsahuje také řadu užitečných funkcí pro mobilní obchodní využití. K nim patří například design odolný proti nárazům (hořčíkové šasi s velmi pružnou strukturou) a klávesnice odolná proti polití. Navzdory tenkému elegantnímu designu obsahuje všechny náležitosti pro snadné připojení, kompletní sadu základních portů, dokovací konektor a volitelně mobilní širokopásmové připojení. Kromě toho obsahuje Portégé R930 vestavěnou optickou mechaniku a vysokokapacitní baterii, která umožňuje používat bez nabití notebook až 9 hodin3.

Tecra R940 a R950: skvělá volba pro kancelářské využití

Tecra R940 s displejem o úhlopříčce 35,6 cm (14,0'') a Tecra R950 (39,6 cm, 15,6'') nabízí profesionálním uživatelům vyváženou kombinaci produktivity, využitelnosti a mobility. Oba modely nabízejí řadu připojení a disponují všemi důležitými porty a rozhraními, včetně USB 3.0, rozhraní DisplayPort a Gigabit ethernetu. Port pro připojení dokovací stanice umožňuje snadné připojení k množství dalších externích zařízení. K tomu Toshiba přidává ještě dlouhou životnost baterie, antireflexní obrazovku, klávesnici plné velikosti a velký touchpad s podporou vícedotykového ovládání. Notebooky R940 a R950 se výborně hodí pro občasné cestování. V kombinaci s pevným a odolným krytem s vysokou tuhostí poskytují tyto stylové a odolné notebooky vyváženost robustnosti, spolehlivosti a hmotnosti.

Řada R900: testována na výdrž a sofistikované možnosti

Trvanlivost, spolehlivost, bezpečnost dat a snadnou správu kladou firemní zákazníci na první místo. Výdrž a spolehlivost řady R900 prověřil nezávislý německý zkušební ústav TÜV Rheinland® testem “Highly Accelerated Life Tests (HALT)1”. IT oddělení firem ocení pokročilé řídicí funkce notebooků pro potřeby centrálně spravované infrastruktury a pohodlné vzdálené správy. Firemní bezpečnostní politiku podtrhuje vysoká úroveň zabezpečení aplikací, včetně automatického šifrování dat, funkce Intel® AMT, která chrání data proti krádeži v kombinaci s TPM a přihlášením pomocí čtečky otisků prstů.

Série R900: pokročilé možnosti připojení pro profesionály

Přístup k sítím, propojení periferií a synchronizace s chytrými telefony hrají v pracovním životě stále důležitější roli. Notebooky řady R900 jsou vybaveny širokou paletou rozhraní a portů pro velmi rychlé přenosy dat, včetně USB 3.0, Bluetooth® 4.0, vysokorychlostní technologie bezdrátové sítě, volitelného mobilního širokopásmového připojení a gigabitové LAN. Dokovací port pro vysokorychlostní ​​Port Replicator II navíc umožňuje jedním krokem snadno připojit mnoho periferií, jako jsou například displeje nebo pevné disky pro zálohování.

R900: úspora energie

Řada R900 je vybavena softwarem Toshiba Eco Utility, který uživatelům pomáhá snadno řídit spotřebu energie jejich notebooku. Všechny modely řady R900 mají certifikaci Energy Star ® 5.0.

Témata článku: Bezdrátová klávesnice s touchpadem, Německá klávesnice, Notebooky toshiba, Odolné mobilní telefony, Plná možnost, Pokročilý uživatel, Profesionální použití, Náročný profesionál, Profesionální notebook, Skvělá klávesnice, Připojená klávesnice, Mobilní displej, Bezpečnost cestujících, Dlouhá životnost, Dostatečná energie, Chytrá funkce, Pokročilá možnost, Plné nabití, Řídicí aplikace

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí