Toshiba uvádí nové firemní notebooky řady Satellite Pro

Toshiba uvádí nové firemní notebooky řady Satellite Pro

Společnost Toshiba Europe GmbH dnes představila svoje nové firemní notebooky Satellite Pro. Nové řady Satellite Pro L a Satellite Pro C jsou určeny především pro menší společnosti, kanceláře a pro jednotlivé podnikatele, kteří hledají spolehlivé a plně vybavené notebooky s nejnovější generací procesorů a nejmodernějším vysokorychlostním datovým rozhraním. Obě řady zahrnují modely s displejem o úhlopříčce 15.6’’ (cca 40 cm) a 17’’ (cca 43 cm). Řada Satellite Pro L zahrnuje i velmi atraktivní a vysoce mobilní 13’’ (33 cm) laptop. Uváděné řady Satellite Pro budou v Evropě k dispozici ve druhém čtvrtletí roku 2012.

Řada Satellite Pro L: chytrý byznys s multimediálními funkcemi

Řada Satellite Pro L je ideálním řešením pro malé podniky a kanceláře, které potřebují dostatečně výkonné přenosné počítače. Řada Satellite Pro L zahrnuje tři modely, které jsou připraveny splnit rozdílné požadavky:

  • Satellite Pro L830 - malý a lehký notebook s 13“ displejem uspokojí cestovatele, kteří hledají snadno přenosné zařízení bez kompromisů v oblasti výkonu.
  • Satellite Pro L850 je dobře vyvážený a všestranný laptop s 15“ displejem, který se dobře uplatní jak v kanceláři, tak i na cestách.
  • Satellite Pro L870 s velkým 17’’ HD+ displejem (1600 x 900 bodů) je plnou náhradou stolního počítače se všestrannými schopnostmi pro byznys i multimediální využití.
Klepněte pro větší obrázek

Řada Satellite Pro C: spolehlivé firemní notebooky s výborným poměrem cena / kvalita

Malým kancelářím a podnikům s napjatým IT rozpočtem dobře poslouží notebooky řady Satellite Pro C s výborným výkonem i spolehlivostí:

  • Satellite Pro C850 s displejem o úhlopříčce 15.6“ je zaměřen na uživatele, kteří občas cestují a vyžadují pro každodenní práci spolehlivý a dobře vyvážený notebook pro kancelář i pro mobilní použití.
  • Satellite Pro C870 kompletně nahradí firemní stolní počítač včetně velkého 17” monitoru.
Klepněte pro větší obrázek

Vysokorychlostní přístup k firemním sítím

Nová řada Satellite Pro nabízí široký výběr portů a rozhraní, které splňují požadavky firemních uživatelů pro vysokorychlostní přenos dat. Disponuje porty USB 3.0 pro velmi rychlý přenos dat rychlostí až 5 Gbit za sekundu a umožňuje tak velmi rychlé zálohování dat na externí pevné disky. Notebooky Satellite Pro jsou také vybaveny nízkoenergetickou specifikací Bluetooth pro bezdrátovou synchronizaci s chytrými telefony. V neposlední řadě zajišťují podporu vysokorychlostního rozhraní bezdrátové sítě WLAN 802.11b/g/n a gigabitový síťový LAN port umožňuje širokopásmový přístup k firemním sítím.

Moderní design s jednotným vzhledem

Firemní notebooky mají stylový vzhled, který jim dodává potřebnou eleganci. Oba modely řady C mají černý povrch odolný proti poškrábání doplněný elegantním rýhováním a řada L nabízí lesklý stříbrný design s rýhováním. Oba povrchy odolávají nepříjemně viditelným otiskům prstů.

Široký výběr příslušenství pro náročné firemní uživatele

Toshiba nabízí široký výběr příslušenství a možností, které elegantně doplňují design nových firemních notebooků. Připojením USB dokovací stanice dynadock™ U3.0 lze snadno spojit notebook s dalšími periferiemi, jako je monitor, myš, klávesnice, audio systém, tiskárna a externí pevný disk - to vše připojením jediného kabelu. Toshiba doplňuje nové notebooky i sadou přenosných pouzder.

Základní řada sází na atraktivní cenu pouzder a batohů s funkčním a stylovým designem. Střední kategorie zahrnuje vyváženou kombinaci kvality, elegantního designu a funkce. Pouzdra Premium jsou určena těm zákazníkům, kteří vyžadují kombinaci prvotřídního designu a výjimečných materiálů.

Další článek: Toshiba možná představí třináctipalcový tablet s TV tunerem

Témata článku: Notebooky, Rychlý port, Elegantní počítač, Elegance, Nové příslušenství, Notebooky malé, Výborný notebook, Malá spolehlivost, Toshiba Satellite, Bezdrátový spoj, Chytrý model, Mobilní příslušenství, Odolné mobilní telefony, Laptop

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší