Toshiba Satellite L: výkonné notebooky pro digitální zábavu i výpočty

Toshiba Satellite L: výkonné notebooky pro digitální zábavu i výpočty

Společnost Toshiba Europe GmbH představila řadu notebooků Satellite L pro rok 2012.Notebooky jsou určeny jak pro sledování vysoce kvalitního multimediálního obsahu, tak pro silný a sofistikovaný výpočetní výkon.

Řada Satellite L je postavena na nejnovějších procesorech a zahrnuje modely se třemi různými velikostmi obrazovek: L830 je dodáván s 33,8 cm (13,3'') displejem a je zaměřen na uživatele, kteří hledají lehkého, ale výkonného společníka pro zábavu na cestách, L850 s displejem 39,9 cm (15,6'') je univerzální multimediální notebook, který nabízí dobrý poměr mezi přenositelností a velikostí displeje a umožňuje pohodlnou práci nebo sledování videa a L870 je jasnou volbou pro uživatele, kteří požadují velký 43.9 cm (17,3'') displej pro ještě lepší požitek ze širokoúhlého zobrazení.

Klepněte pro větší obrázek

Nové modely řady Satellite L budou k dispozici ve více atraktivních matných a lesklých barevných provedeních, případně v prémiovém hliníkovém šasi (L855/L855D, L875/L875D). Na evropský trh se dostanou během druhého čtvrtletí roku 2012.

Veškeré nutné vybavení pro mobilní zábavu je uvnitř

Notebooky řady Satellite L mají vše potřebné pro silné multimediální zážitky. Jsou vybaveny brilantními displeji s vysokým rozlišením TruBrite® a stereo reproduktory s podporou technologie SRS Premium Sound Enhancement HD pro dokonalý prostorový zvuk.

Klepněte pro větší obrázek

Tyto notebooky jsou vybaveny technologií Toshiba Resolution+ pro zvýšení kvality a rozlišení obrazu, to vše je podtrženo vestavěnou mechanikou Blu-ra. Tyto vlastnosti společně zlepšují složitými algoritmy standardní rozlišení videí, která jsou díky zlepšení ostrosti a barev v reálném čase (v závislosti na modelu) kvalitativně velmi blízká videím ve vysokém rozlišení.

Vysokorychlostní připojení pro rychlý přenos dat

Notebooky budou dodávány s širokým výběrem portů a rozhraní, připraveny splnit jakékoli požadavky. Poskytují vysokorychlostní přístup k sítím přes gigabitové rozhraní Ethernet nebo WLAN a obsahují porty USB 3.0 s přenosovou rychlostí až 5Gbit/s, což je zhruba 10ti násobná rychlost oproti standardu USB 2.0. Modely Satellite L budou také vybaveny Bluetooth 4.0.

Klepněte pro větší obrázek

Tento nový standard podporuje více konfigurací, které mohou být přiděleny vyhrazeným zařízením spárovaným s notebooky: umožňuje například úsporu energie při pomalejší synchronizaci smartphonu, ale může zprostředkovat i velmi rychlou synchronizaci s přenosovou rychlostí až 24Mbit/s pro přenos objemných souborů v rámci vteřin. Notebooky řady Satellite L je možné propojit s moderními televizory přes HDMI a zobrazit video na větší obrazovce.

Příslušenství pro notebooky Satellite L

Toshiba nabízí široký výběr příslušenství, které pomůže rozšířit možnosti notebooků. USB dokovací stanice dynadock™ U3.0 snadno spojí notebook se všemi často používanými periferními zařízeními, jako jsou myši, monitory nebo externí pevné disky - to vše připojením pouze jediného kabelu USB. Uživatelé si také mohou vybrat z řady myší, které doplňují design notebooků. Na výběr bude také ze tří dostupných řad pouzder pro transport notebooku.

Základní řada nabídne výbornou hodnotu v poměru k ceně a k dispozici budou také batohy s funkčním a stylovým designem. Řada Advantage bude obsahovat i vozíky a batohy a nabídne vyváženou kombinaci kvality, elegantního designu a funkčnosti. Zákazníky, kteří vyžadují pouzdro na notebook s prvotřídním designem a výjimečnými materiály, jistě osloví řada Premium.

 

Další článek: Nová Opera 11.62: stabilnější a bez zamrzání WebM

Témata článku: Notebooky, Výjimečná vlastnost, Výborný notebook, Univerzální reproduktor, Transport, Rychlý port, Jasná volba, Dokonalé rozhraní, Rozhraní HDMI, Výjimečný zážitek, Toshiba Satellite, Hliníkové šasi, Resolution, Rozlišení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší