Toshiba rozšiřuje svou rozsáhlou nabídku Ultrabooků o Satellite U940

Toshiba rozšiřuje svou rozsáhlou nabídku Ultrabooků o Satellite U940

Společnost Toshiba dnes představila nového člena své početné rodiny UltrabookůTM – Satellite U940. Tento elegantní stříbrný model je dobrou volbou pro ty, kdo hledají snadno přenosný, ale přitom výkonný UltrabookTM a také ocení velký displej, jehož úhlopříčka činí 35,6 cm (14,0"). Vysoce výkonný Satellite U940 je osazen nejnovějšími procesory a grafickými kartami pro UltrabookyTM. Bude v Evropě k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí 2012.

Výkon na cestách

Díky vysokému výkonu třetí generace procesorů Intel® pro UltrabookyTM a dedikované grafiky, poskytne Satellite U940 na svém 35,6cm (14,0") displeji skutečný HD multimediální zážitek. Zvládne také náročnější hry a pokročilé kancelářské aplikace. Do tenkého těla se vešly silné stereo reproduktory, umocněné funkcí SRS Premium Sound™ 3D pro bohatý zvukový zážitek. Nový UltrabookTM od Toshiby přichází ve variantě s rychlým, tichým a vysoce nárazu odolným SSD s kapacitou až 256 GB, nebo s HDD o kapacitě až 1TB, který je podpořen 32GB SSD pro rychlejší reakce a okamžité spouštění systému či aplikací.

Klepněte pro větší obrázek

Široká nabídka portů a rozhraní

Přestože je Satellite U940 silný jen 20,9 mm, má široký výběr plnohodnotných portů a rozhraní. Patří mezi ně HDMI®, Ethernet LAN a dva USB 3.0, z nichž jeden nabízí podporu Sleep-and-Charge pro nabíjení chytrých telefonů či MP3 přehrávačů i když je notebook vypnutý. Samozřejmostí je přítomnost vysokorychlostního bezdrátové sítě WLAN, Bluetooth® a Intel® Wireless Display pro bezdrátový přenos obrazu.

Elegantní a štíhlý vzhled

Funkcemi nabitý Satellite U940 je zabalen do hladkého, elegantního a přesto odolného stříbrně zabarveného pláště se směsicí texturovaných povrchů. Hmotnost Satellite U940 začíná už na 1,7 kg v závislosti na konkrétní konfiguraci.

Témata článku: Ultrabook, Toshiba Satellite, 32Gb, WLAN, Display Port

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky