Toshiba rozšiřuje svou rozsáhlou nabídku Ultrabooků o Satellite U940

Toshiba rozšiřuje svou rozsáhlou nabídku Ultrabooků o Satellite U940

Společnost Toshiba dnes představila nového člena své početné rodiny UltrabookůTM – Satellite U940. Tento elegantní stříbrný model je dobrou volbou pro ty, kdo hledají snadno přenosný, ale přitom výkonný UltrabookTM a také ocení velký displej, jehož úhlopříčka činí 35,6 cm (14,0"). Vysoce výkonný Satellite U940 je osazen nejnovějšími procesory a grafickými kartami pro UltrabookyTM. Bude v Evropě k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí 2012.

Výkon na cestách

Díky vysokému výkonu třetí generace procesorů Intel® pro UltrabookyTM a dedikované grafiky, poskytne Satellite U940 na svém 35,6cm (14,0") displeji skutečný HD multimediální zážitek. Zvládne také náročnější hry a pokročilé kancelářské aplikace. Do tenkého těla se vešly silné stereo reproduktory, umocněné funkcí SRS Premium Sound™ 3D pro bohatý zvukový zážitek. Nový UltrabookTM od Toshiby přichází ve variantě s rychlým, tichým a vysoce nárazu odolným SSD s kapacitou až 256 GB, nebo s HDD o kapacitě až 1TB, který je podpořen 32GB SSD pro rychlejší reakce a okamžité spouštění systému či aplikací.

Klepněte pro větší obrázek

Široká nabídka portů a rozhraní

Přestože je Satellite U940 silný jen 20,9 mm, má široký výběr plnohodnotných portů a rozhraní. Patří mezi ně HDMI®, Ethernet LAN a dva USB 3.0, z nichž jeden nabízí podporu Sleep-and-Charge pro nabíjení chytrých telefonů či MP3 přehrávačů i když je notebook vypnutý. Samozřejmostí je přítomnost vysokorychlostního bezdrátové sítě WLAN, Bluetooth® a Intel® Wireless Display pro bezdrátový přenos obrazu.

Elegantní a štíhlý vzhled

Funkcemi nabitý Satellite U940 je zabalen do hladkého, elegantního a přesto odolného stříbrně zabarveného pláště se směsicí texturovaných povrchů. Hmotnost Satellite U940 začíná už na 1,7 kg v závislosti na konkrétní konfiguraci.

Témata článku: Nejnovější rodina, Bluetooth reproduktor, Čtvrtá generace, Stříbrné tělo, Toshiba Satellite, DisplayPort, 32Gb, WLAN, Chytrý reproduktor, Okamžité vypnutí, Výkonný SSD, Rozhraní HDMI, Tenké tělo, Ultrabook, Chytrá funkce, Rychlé nabíjení, Plnohodnotný LAN, Vysoký člen

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji