Toshiba rozšiřuje nabídku svých tabletů

Toshiba rozšiřuje nabídku svých tabletů

Toshiba Europe GmbH dnes oznámila nejnovější model, který rozšíří nabídku tabletů: AT300SE. Tento přístroj s displejem 25.7 cm (10.1"), který je založen na systému Android™, je ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí využívat všechny možnosti bezplatných aplikací. Je vybaven rychlým a efektivním procesorem NVIDIA® Tegra® 3 a nabízí displej s poměrem stran 16:10 s velmi širokým pozorovacím úhlem. AT300SE tak s přehledem splní všechny nároky, které mohou uživatelé tabletu mít - od sledování videa a surfování na webu až po pohodlné e-čtení a příležitostné hraní her. Nový tablet Toshiba AT300SE bude v Evropě k dostání ve čtvrtém čtvrtletí roku 2012.

Tenký, lehký, stylový a robustní

Nový model SE byl vyvinut na základě zkušeností a s kvalitou úspěšného tabletu Toshiba AT300 pro každodenní využití těmi, kdo přemýšlí ekonomicky. AT300SE je velmi mobilní na cestách. Je tenký pouhých 10,5 mm a hmotností pouhých 625 g se velmi blíží tabletům Toshiba nejvyšší třídy. Jeho stylový a precizní stříbrný metalický design mu dodává velmi sofistikovaný vzhled a kombinace plastického tečkovaného povrchu zadní strany zajišťuje výborné držení bez klouzání v ruce. AT300SE je vyroben tak, aby umožnil intenzivní používání doma i na cestách, přičemž nabízí výbornou výdrž na baterie až po dobu deseti hodin *.

Klepněte pro větší obrázek

Množství aplikací

Tablet Toshiba AT300SE je postaven pro systém Android 4.1 Jelly Bean - nejnovější platformu Android, která je optimalizovaná pro tablety. V okamžiku můžete otevřít video, hudbu i fotografie uložené v široké řadě formátů, nebo jednoduše hrát. Rychlý a snadný přístup k portálu Toshiba Places umožňuje divákům využít v rámci zábavy širokou nabídku zpravodajských infromací a poskytovatelů služeb videa na vyžádání a také sdílet své názory a zážitky s přáteli. Tato předinstalovaná platforma založená na službách cloud umožňuje uživatelům, aby si vychutnali svůj oblíbený digitální obsah z TV, PC nebo tabletu. Stejně tak mají uživatelé přímý přístup k více než 700.000 aplikacím a hrám prostřednictvím Google Play™. Pro snadné využití osobních multimediálních knihoven uložených na externích discích je tento tablet Toshiba vybaven micro-USB portem, slotem pro paměťovou kartu microSD™ do kapacity 64 GB s podporou formátů SDHC/SDXC a Bluetooth ® 3.0.

Volba pro spotřebitele

"Jsme rádi, že můžeme nabídnout rychle rostoucí zákaznické základně uživatelů tabletů další model, který osloví svou cenou a možnostmi mnoho spotřebitelů", říká Andy Bass, výkonný viceprezident, DS Company společnosti Toshiba Europe." S Toshiba AT300SE nabídneme nyní další model populární kategorie přístrojů s velikostí displeje 10,1", který doplňuje prémiový tablet Toshiba AT300. Pro uživatele, kteří upřednostňují menší, kapesní tablety, máme v nabídce špičkový 19,6 cm (7,7 ") přístroj Toshiba AT270. A pro ty, kdo chtějí to nejlepší z "obou světů", jsme nedávno představili konvertibilní Ultrabook™ Toshiba Satellite U920t, který kombinuje velký 31,8 cm (12,5 ") tablet s výkonným a pohodlným Ultrabookem™ s operačním systémem Windows 8 v jednom hybridním šasi".

Další článek: Pintofeed: Miska na žrádlo s Wi-Fi a aplikací pro iPhone

Témata článku: Bean, Tenký model, Nejnovější model, Přímá volba, Micro SDXC, SDHC, Ideální poměr, Úspěšný model, Bass, Ideální kombinace, Efektivní využití, Snadná cesta, Výkonný model, Jelly Bean, Široký úhel, SDXC

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší