Toshiba přidává k řadě Satellite C verzi notebooku s velkým displejem

Toshiba přidává k řadě Satellite C verzi notebooku s velkým displejem

Toshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, dnes představila notebook Satellite C670/C670D, čímž doplnila své portfolio o notebook s velkým displejem. Displej s úhlopříčkou 43.9 cm (17.3“) uspokojí každodenní potřeby zákazníka a zároveň obsazuje spodní příčku cenového rozpětí. Satellite C670 s procesorem Intel® a C670D s procesorem AMD budou v březnu roku 2011 dostupné na trhu v Evropě, na Středním Východě a v Africe.

Náhrada za desktop běžného uživatele

Satellite C670/C670D s velkým displejem o úhlopříčce 43.9 cm (17.3“) může pohodlně nahradit klasický desktop těm uživatelům, kteří používají počítač k práci či zábavě hlavně doma, a snadné přemísťování z místa na místo pro ně není klíčovým požadavkem. Nízká pořizovací cena notebooků Toshiba řady Satellite C uspokojí potřeby uživatelů s omezeným rozpočtem. Co se týče vyřizování e-mailů, surfování po internetu, navštěvování sociálních sítí (včetně chatování), využití standartních aplikací operačního systému a základních multimediálních funkcí, nebylo nutné ani v této cenově dostupné řadě přistupovat na žádné kompromisy.

Klepněte pro větší obrázek 

Vysoce hodnocená ergonomická klávesnice

Notebook Satellite C670 s ergonomicky tvarovanou klávesnicí s integrovanými numerickými klávesami urychlí uživateli práci s tabulkami a zároveň usnadní ovládání počítačových her. Pokud uživatel potřebuje pohybovat postavou po ploše, číselná klávesnice mu umožní diagonální pohyb, jehož pouhými klávesami se šipkami nelze docílit. Rozměrný touchpad s funkcí vícedotykového ovládání usnadňuje posun stránek a vestavěná webová kamera s technologií Toshiba Face Recognition umožní přihlášení do systému bez nutnosti zadání hesla. Velkokapacitní pevný disk ovelikosti 750GB nabízí dostatekprostoru k ukládání fotografií, hudebních alb, videí a ostatních dokumentů.

Spojení s digitální světem

Dva USB 2.0 sloty a technologie Bluetooth® 3.0 s přenosem dat až 24Mb za vteřinu, což je přibližně desetkrát rychlejší než USB 2.0, dovoluje propojení s dalšími zařízeními jako jsou např. videokamera, externí disk nebo smartphone. WLAN umožňuje snadné připojení k domácím bezdrátovým sítím a internetu.

Robustní design ve dvou barevných variantách

Masivní design nové řady Satellite C670 ještě víc podtrhuje atraktivní poměr pořizovaní ceny k výkonu. Dekorativní úprava opěrky dlaní a povrch displeje jsou vysoce odolné vůči poškrábání a minimalizují viditelnost otisků prstů. Zákazníci si mohou vybrat mezi dvěmi barevnými variantami: Notebooky řady Satellite C670 a C670D jsou dostupné v černé nebo v černé v kombinaci s bílou na krytu displeje a na klávesnici.

Další článek: Šuškanda: Internet Explorer 10 přijde s Windows 8 a bude to silné spojení

Témata článku: Notebooky, Barevná varianta, Velká úhlopříčka, Černá práce, Toshiba Satellite, Bílé místo, Vestavěná kamera, Funkce počítačové klávesnice, Bezdrátová klávesnice s touchpadem, Ergonomická klávesnice, Numerická klávesnice k notebooku, Numerická klávesnice, Notebooky toshiba, Černá varianta, Běžný smartphone, Velký posun, Notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky