Toshiba představuje paměťové karty microSDHC

Toshiba představuje paměťové karty microSDHC

Toshiba Corporation oznámila uvedení nových paměťových karet microSDHC založených na technologii SeeQVaultTM (*1), která bude poskytovat flexibilní platformu pro ukládání a distribuci obsahu s vysokým rozlišením.

SeeQVault je špičková technologie vyvinutá společnostmi Toshiba Corporation, Panasonic Corporation, Samsung Electronics Co, Ltd a Sony Corporation, která je licencována prostřednictvím NSM Initiatives LLC (NSM je zkratka ze společnosti Next Generation Secure Memory Initiative). Technologie se týká obousměrného ověřování pomocí jednoznačného identifikátoru a infrastruktury veřejných klíčů. Jejím cílem je zajistit uživatelům vysoce bezpečné prostředí pro ukládání a distribuci obsahu ve vysokém rozlišení (HD). Technologie může být integrována do paměťových flash karet a zařízení, do kterých se vkládají. NSM LLC začala schvalovat vyráběná zařízení a poskytovatele služeb 25. února tohoto roku.

SeeQVault zajišťuje lidem přístup k nejnovějšímu digitálnímu obsahu s volností použití na různých platformách. Karta SeeQVault může být použita pro přehrávání obsahu v mobilním telefonu, tabletu nebo televizoru a zároveň zajišťuje vysokou úroveň zabezpečení celého prostředí.

První produkty této řady budou zahrnovat paměťové karty s kapacitami 16 GB a 32 GB a budou kompatibilní s Ultra High Speed ​​Bus I a rychlostí UHS Class 1. Toshiba začne dodávat tyto výrobky v březnu a jejich komerční využití očekává během roku 2013.

Přehled produktů

Kapacita

Maximální rychlost sběrnice

Čtení

Zápis

32 GB

40 MB/s

20 MB/s

16 GB

40 MB/s

20 MB/s

Klíčové vlastnosti

  1. Maximální rychlost zápisu 20 MB/s a rychlost čtení 40MB/s.
  2. Kompatibilní s paměťovými kartami SD verze 3.0 a Ultra High Speed ​​Bus I.
  3. Kompatibilní s SDHC zařízeními, která podporují paměťovou kartu SD verze 2.0.
  4. Podporuje CPRM technologii použitou ve standardních SD kartách.

Témata článku: Busy, MicroSDHC, SDHC, Speed, Ultra HD, Paměťové karty, Televizory Panasonic, Televizory Samsung, Televizory Sony, Maximální rychlost, Klíčová vlastnost, Vysoká kapacita, Vysoká rychlost, Paměťová karta, Vysoký obsah

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí